Nie tylko kupony na loterii. Zobacz ciekawe pomysły na to, co jeszcze można „zdrapać”

Kupon loteryjny jest często dodawany do prezentów, jednak w zapewnieniu atrakcji, ciekawych wyzwań i sytuacji pomogą inne gadżety do zdrapywania. To sposób na rozwijanie siebie, dziecka lub związku, a także sposób, by urozmaicić życie swoje i bliskich.

Reklamy

 

Podróżowanie – sposób na wyznaczenie celu?

Dla osoby, która uwielbia podróżować, ale i dla takiej, która jeszcze nie odważyła się wyjechać poza granice kraju, mapa zdrapka będzie doskonałym gadżetem. Wybrać można zarówno mapy przedstawiające cały świat, jak i wyłącznie Europę. Zdrapywanie kolejnych fragmentów mapy jest doskonałą motywacją do okrywania kolejnych miejsc, doświadczania nowych emocji i przygód. Mapy są również bardzo estetyczne, a kolory doskonale ze sobą współgrają, co czyni je jednymi z tych gadżetów, które doskonale wpasowują się w aranżacje wnętrz – mogą być ozdobą salonu lub biura.

Motywacja dla dwojga, czyli plakat #100 Bucketlist Love Edition

Pragniesz wzbogacić związek o nowe doznania i sprawić, by spędzane wspólnie chwile nabrały nowego wymiaru? Zakupienie plakatu zdrapki z pomysłami na nowe formy aktywności dla pary zakochanych będzie zatem idealne! Dzięki niemu zapewnić sobie można mnóstwo ekscytujących i romantycznych wrażeń. To nie tylko pomysł na to, jak zaskoczyć swoją drugą połówkę, ale też świetny sposób, by obdarować parę przyjaciół. Plakaty motywacyjne dostępne są również dla osób, które samodzielnie szukają przygód i sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Mogą zdrapywać kolejne fragmenty plakatu i wyznaczać sobie nowe cele do realizacji.

Gorąca zdrapka – plakat kamasutry

Dodanie szczypty pikanterii w sypialni z plakatem zawierającym 50 lub 100 pozycji miłosnych do zdrapywania to sposób na zaskoczenie partnera lub partnerki i, być może, powiew świeżego powietrza w sypialni. Wypróbowanie różnych pozycji może być ciekawym doświadczeniem, które pozwoli odkryć nowe doznania oraz zbliżyć do siebie dwójkę ludzi. Plakat ma bardzo estetyczną formę, dlatego powieszenie go w sypialni będzie interesującym rozwiązaniem w aranżacji.

 

(tekst i fot. mat. sponsora)