Nie wiesz co kupić na rocznicę ślubu? Sprawdź personalizowane prezenty

Prezenty na rocznicę ślubu powinny pokazywać, że znamy daną parę. Obecnie wybór ciekawych gadżetów jest olbrzymi, a możliwości w kwestii personalizacji, niemal nieograniczone. Jeśli nie masz pomysłu na podarunek, zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi przez nas propozycjami. Może w ten sposób znajdziesz inspirację.

Reklamy

Rocznicowe upominki dla najbliższych

Skończyły ci się pomysły na prezenty na rocznicę ślubu rodziców? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z popularnymi pomysłami. Może któryś ci się spodoba? Pamiętaj, że wybierając upominek dla rodziców, warto pokazać, że ich dobrze znamy i cieszymy się, że są razem.

Dobrym rozwiązaniem w przypadku rocznicy rodziców jest album na zdjęcia. Szczególnie jeśli zadamy sobie trochę trudu i wręczymy go, gdy będzie już uzupełniony ważnymi dla nich fotografiami. Warto wybrać atrakcyjny wizualnie album, który dzięki swojej estetyce będzie stanowił ozdobę biblioteczki.

Tego typu prezenty na rocznicę ślubu oferuje między innymi sklep internetowy Gifted – https://www.gifted.pl/prezenty-na-rocznice-slubu . W jego ofercie znaleźć można na przykład album wykonany ze skóry ekologicznej. Podobnym i równie dobrym pomysłem będzie też spersonalizowana ramka na zdjęcie.

Ciekawymi pomysłami na prezenty na rocznicę ślubu dla dziadków są na przykład słoiki na ciastka (szczególnie, jeśli babcia lubi piec!), z napisem „Słodkie chwile we dwoje” i imionami dziadków. Niemniej jednak ładny album ze zdjęciami również w tym przypadku będzie dobrym prezentem. Karafka o ciekawym designie też sprawdzi się jako rocznicowy upominek dla dziadków, rodziców i innych ważnych dla nas osób.

Oryginalne prezenty na rocznicę ślubu - podaruj coś wyjątkowego

Oryginalne prezenty na rocznicę ślubu – podaruj coś wyjątkowego

­

Obdarowując swoich najbliższych, warto podkreślić, że dany prezent jest specjalnie dla nich. Dlatego, kupując upominek na rocznicę, warto pomyśleć o spersonalizowaniu go, np. umieszczając imiona małżonków na wybranym produkcie. Na pewno będzie im z tego powodu bardzo miło. Prezent, którego przygotowanie wymagało nieco czasu, zawsze cieszy bardziej niż towar, jaki można kupić w zwykłym sklepie.

Eleganckim, praktycznym podarkiem na rocznicę ślubu, może być lakierowana skrzynka na wino albo skrzynka w wersji zasuwanej. Taki prezent jest nie tylko bardzo estetyczny, ale też niezwykle funkcjonalny. Możemy wybrać pasujący nam wzór i wypalić lub wygrawerować imiona pary, którą chcemy obdarować.

Oryginalnym pomysłem na podarek może być tak naprawdę wszystko, jeśli tylko zadbamy o to, żeby był on dopasowany do obdarowanych przez nas osób. Jeżeli wiemy, że osoby, które chcemy w ten sposób uszczęśliwić, lubią niebanalne gadżety, to można się pokusić o stworzenie projektów koszulek dla małżonków.

Dobry pomysł na śmieszne prezenty na rocznicę ślubu

Osoby z poczuciem humoru, zapewne ucieszą się z zabawnych drobiazgów. Przedmioty śmieszne same w sobie, posiadające zabawne napisy lub grafiki doskonale sprawdzą się jako prezenty nie tylko z okazji rocznicy ślubu. Przykładowo, szukając upominku dla dziadków, warto zwrócić uwagę na fartuchy z zabawnymi napisami.

Świetnym prezentem rocznicowym mogą też być puzzle z wybranym przez nas wzorem, zdjęciem lub napisem. Może to być jakaś zabawna ilustracja czy śmieszny napis, jednak można też zdecydować się na coś sentymentalnego, jak na przykład wspólne zdjęcie danej pary.

Spersonalizowany prezent na rocznicę ślubu to zawsze dobry pomysł. Jeśli choć odrobinę znamy preferencje i gust danej pary, bez trudu wybierzemy upominek, który na pewno się jej spodoba. Obecnie w internecie można zrealizować nawet najbardziej niebanalne pomysły na prezenty.

­

tekst i fot. mat. partnera