Niebezpieczny wypadek w Teratynie [ZDJĘCIA]

Dziś, po godzinie 2 w nocy, doszło w Teratynie do niebezpiecznego wypadku drogowego. Samochód osobowy przewrócił się na bok.

Reklamy

W dniu 31 grudnia 2022 roku o godzinie 2:39 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Teratyn, w gminie Uchanie – informuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z hrubieszowskiej KPPSP. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów Straży Pożarnej, zastano samochód osobowy leżący na boku, na drodze wojewódzkiej 844, w Teratynie. Osoby podróżujące samodzielnie opuściły pojazd przed przybyciem Straży Pożarnej i były pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w pojeździe, a także zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi.

Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zdarzenia, jak informują strażacy – mogła być prędkość nie dostosowana do panujących na drodze warunków.

Reklamy

­

W działaniach na miejscu wypadku udział brały: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów oraz OSP Teratyn – łącznie 11 strażaków. Interwencja trwała ponad 4 godziny, a straty oszacowano na około 15 tys. zł.

Wszelkie okoliczności zdarzenia ustala hrubieszowska Policja.źródło i fot. KPPSP Hrubieszów / st. kpt. Marcin Lebiedowicz, fot. str. Kamil Rymowicz


Zobacz też:

Hrubieszów: Optymizm, siła i upór…

Hrubieszów: Optymizm, siła i upór…


Zerknij na Instagram →