Niezapomniany Joe Cocker – śpiewa Jacek Kawalec

Zapraszamy na koncert „Niezapomniany Joe Cocker – śpiewa Jacek Kawalec”, któy odbędzie się w Hrubieszowskim Domu Kultury 13 maja 2017 roku.

Reklamy

 

Niezapomniany Joe Cocker – śpiewa Jacek Kawalec

13 maja 2017, godz. 19:00

Reklamy

Sala widowiskowa HDK.

Bilety do nabycia o w HDK, pokój nr 4, w godzinach 8:00 – 15:00.

Cena biletu:

do 15 kwietnia 2017 – 55 zł

po 15 kwietnia 2017 – 59 zł

 

Projekt „Niezapomniany Joe Cocker – Śpiewa Jacek Kawalec” towyjątkowy, multimedialny koncert z muzyką na żywo – hołd dla wielkiegoartysty, jakim był Joe Cocker.Podczas koncertu, na który składają się najbardziej znane i kochaneprzez wszystkich utwory Joe Cockera zobaczymy także fragmentywywiadów i materiały archiwalne w formie projekcji multimedialnej,ukazujące tę drugą, bardziej prywatną twarz artysty. Muzyka Joe Cockera to absolutny majstersztyk, a wyjątkowa, utkana zemocji osobowość wokalisty sprawia, że nie można pozostać obojętnymwobec jego twórczości.

Jacek Kawalec, znany głównie jako aktor, jest też bardzouzdolnionym wokalistą.Ma na swoim koncie wiele ról filmowych i teatralnych.Widzowie telewizyjni poznali go przed laty, kiedy z sukcesempoprowadził legendarną już „Randkę w ciemno”.Od kilku lat z powodzeniem wciela się w rolę Witebskiego w”Ranczu” – najchętniej oglądanym polskim serialu.Brał też udział w telewizyjnych programach rozrywkowych:”Jak oni śpiewają”, „Taniec z gwiazdami” i „Twoja Twarz brzmiznajomo”.Jacek jest wszechstronnym artystą, ciągle poszukującym irozwijającym swoje umiejętności. Teraz staje na sceniemierząc się z dorobkiem muzycznej ikony – Joe Cockera.Jacek podchodzi do tego zadania z pokorą i wielkimzaangażowaniem. Nie tylko potrafi oddać głosem niuansebrzmieniowe Joe Cockera, ale także rozumie całą złożonośćemocjonalną tej muzyki i potrafi ją znakomicie przekazaćpodczas występów. Dzięki temu, koncert staje sięwielowymiarowym doznaniem artystycznym.

 

SKŁAD ZESPOŁU:

JACEK KAWALEC – WOKAL

JULIA CHMIELNIK – INSTRUMENTY KLAWISZOWE, WOKAL

EDYTA STRZYCKA – WOKAL

DOMINIKA SITARCZUK- WOKAL

PIOTR SŁAWIŃSKI – TRĄBKA

SYLWESTER SCHÖNFELD SAKSOFON

MICHAŁ NIEWIADOMSKI – PUZON

KRZYSZTOF KURZEPA – GITARA

ARTUR DANIEWSKI – BAS

KRZYSZTOF PATOCKI – PERKUSJA

 

Zapraszamy!!!