Nowa linia autobusowa z Wrocławia do Hrubieszowa

Od września Polbus-PKS uruchamia całoroczną linię z Wrocławia do Hrubieszowa. Autobusy dojeżdżać będą aż do granicy polsko – ukraińskiej w Zosinie, po drodze zatrzymując się m. in. w Opolu, Częstochowie, Kielcach, Lublinie czy Zamościu.

Reklamy

Z Wrocławia dojedziemy bezpośrednio do granicy polsko-ukraińskiej w Zosinie. Połączenia autobusowe realizowane będą przez POLBUS-PKS.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, proponujemy podróż komfortowymi autokarami na linii dalekobieżnej z Wrocławia do Hrubieszowa. Połączenie uruchomimy od września tego roku – mówi Mariusz Kruk, prezes POLBUS-PKS.

Kursy do Zosina realizowane będą początkowo w piątki i soboty. W kolejnych miesiącach dni kursowania będą rozszerzane. Pierwszy kurs odbędzie się w piątek 4 września. Na trasie autobusy zatrzymają się m. in. w Opolu, Lublińcu, Częstochowie, Kielcach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Lublinie czy Zamościu.

Bilety na to połączenie dostępne będą: w kasach biletowych na Dworcu Autobusowym we Wrocławiu, bezpośrednio u kierowcy oraz na www.polbus.pl. Szczegółowe informacje o połączeniu dostępne są na stronie internetowej: www.polbus.pl/hrubieszow

fot. Polbus-PKS