Nowa pani komendant hrubieszowskiej Polcji

Dzisiaj, w czasie uroczystej zbiórki w hrubieszowskiej komendzie policji, powierzono mł. insp. Wiolettcie Pawluk pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Dzisiaj, w komendzie policji w Hrubieszowie, odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której powitano nową panią komendant.

W uroczystości wziął udział był p.o. Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Dariusz Chmielowiec oraz kadra kierownicza hrubieszowskiej jednostki. Komendant Wojewódzki powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie mł. insp. Wiolettcie Pawluk, która do tej pory kierowała komendą w Krasnymstawie.

Mł. insp. Wioletta Pawluk, obejmując stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie podkreśliła, że jest to dla niej zaszczyt i wyzwanie. Deklarowała, że dołoży wszelkich starań, by zachować wysoki poziom pracy jednostki, a co za tym idzie – bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności.

Pani Komendant mł. insp. Wioletta Pawluk służbę w policji pełni od 1998 roku. Przez większość tego okresu związana była głównie ze służbą kryminalną w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Od czerwca 2012 do grudnia 2016 roku, była Naczelnikiem Prewencji tejże komendy. Następnie awansowała na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Z dniem 1 czerwca 2018 r. została mianowana na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie.

Od dnia dzisiejszego pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Pożegnanie komendanta hrubieszowskiej Policji