Nowoczesny zegarek do biegania – sprawdź wszystkie funkcje

Wybór akcesoriów przeznaczonych do biegania może nastręczyć wielu trudności – nowoczesne urządzenia posiadają wiele opcji, z których nie zawsze potrafimy korzystać. Pod lupę bierzemy dzisiaj profesjonalne zegarki i sprawdzamy, w jaki sposób pomagają w czasie biegania.

Reklamy

 

Komputer w zegarku

Amatorzy joggingu w parku oraz zwolennicy sportów outdoorowych mają obecnie duży dylemat – jak wybrać zegarek, który będzie nie tylko maksymalnie funkcjonalny, ale również wytrzymały i estetycznie wykonany? Na rynku znajdziemy wiele urządzeń, które sprawdzą się zarówno podczas przygotowań do wyczerpujących zawodów, ale także w czasie codziennego truchtu po osiedlu. Multi sportowy zegarek do biegania to obecnie mały komputer, który pozwala na maksymalne pobudzanie aktywności fizycznej. Te niewielkie urządzenia umożliwiają przykładowo śledzenie na żywo przez najbliższych treningu, zawodów, wykonują pomiary tętna, dokładnie analizują pracę serca, są wyposażone w licznik tempa i interwałów biegu/marszu, a także wiele innych potrzebnych opcji, których znaczenia nie można bagatelizować.

 

Nowoczesne aplikacje i indywidualne plany treningowe

Chcesz wykonywać precyzyjne pomiary w czasie biegania? Postaw na urządzenie wyposażone w pulsometr, a najlepiej specjalny optyczny miernik tętna w nadgarstku. Dzięki niemu maksymalnie podkręcisz swój trening i będziesz mógł wypracować optymalne rezultaty. Chcesz, żeby Twoje ciało pracowało na najwyższych obrotach i spalało zbędny tłuszcz? Nie możesz zlekceważyć znaczenia zegarka do biegania wyposażonego w miernik tętna – takie urządzenie z pewnością Ci się przyda. A może chcesz urozmaicić sobie bieganie lub je spersonalizować? Inwestycja w nowoczesne urządzenie pozwoli Ci ściągać bezpłatne aplikacje Garmin Connect, które umożliwią Ci realizację wszystkich planów treningowych. Jesteś zwolennikiem biegania w lesie? Innowacyjne zegarki nie pozwolą Ci się zgubić, nie dopuści do tego lokalizacja GPS, która powoli staje się standardowym wyposażeniem takich urządzeń. Większość urządzeń jest także kompatybilnych z systemem Glonass, a więc sprawdzą się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wyłącznie rekreacja, czy wolisz wyzwania – postaw na profesjonalny sprzęt.

 

Sprawdź dostępne opcje i ruszaj na trening

Jakie jeszcze opcje powinien posiadać nowoczesny zegarek do biegania, żeby spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych odbiorców? Najważniejsze są oczywiście funkcje podstawowe (data, alarm, GPS, pomiar dystansu i kroków, licznik kilometrów, drzemka), ale bardzo istotne są również opcje pokazujące stopień aktywności (licznik kalorii). Dzięki nim będziesz mógł osiągnąć maksymalne rezultaty, spalić zbędne kalorie, wyrzeźbić ciało i znacząco podnieść wydolność całego organizmu. Jesteś miłośnikiem biegania w ekstremalnych warunkach? Postaw na zegarek wyposażony w opcje outdoorowe (kompas, termometr, barometr, wysokościomierz), czy akcelerometr. Ważną funkcją jest również wodoszczelność, która przydaje się np. w czasie wakacji. Jeśli z kolei lubisz stawiać przed sobą nowe wyzwania, zainwestuj w sprzęt, który pozwala na układanie zaawansowanych treningów. W ten sposób osiągniesz najlepsze rezultaty.

Chcesz na bieżąco śledzić swoje postępy? A może masz w planach triathlon? Sprawdź sprzęt, z którego korzystają profesjonaliści. Zapraszamy na www.360sklep.pl

 

fot. mat. sponsora