Nowy rekord – 67 morsów w Huczwie! Za nami I Zlot Morsów w Hrubieszowie

W niedzielę 24 lutego, przy moście przy ul. Ciesielczuka, odbyło się bicie rekordu ilości morsów w Huczwie. W wodzie zanurzyło się 67 śmiałków.

Reklamy

 

To była największa, jak do tej pory, morsowa impreza w powiecie hrubieszowskim. Uczestniczyła w niej mocna grupa morsów z Zamościa i Chełma. W sumie, do wody weszło 67 śmiałków. Rekordzista wytrzymał ponad 38 minut.

Dla osób wchodzących po raz pierwszy przygotowano CERTYFIKAT ODWAGI MORSA.

W czasie imprezy odbędzie się konkurs na Super Morsa. Było również ognisko i pieczenie kiełbasek oraz gorąca herbata.

 

Hrubieszowskie Morsy dla lubiehrubie.pl:

67 morsów, w tym 18 po raz pierwszy! Rekord zdecydowanie pobity, dokladnie 38:48:19 i należy do pana Andrzeja, morsa z Zamojskiego Klubu Morsa. Brawo! Wszyscy bezpiecznie zakonczyli morsowanie. 

Były dyplomy i kubeczki dla odważnych i dla wytrwałych, były morsy z klubów z Zamościa i Chełma, była rozgrzewka prowadzona przez Paulinę, byli kibicujący nam hrubieszowianie, na rozgrzewkę po kąpieli ognisko i herbata z restauracji Staropolska. Wszystko rejestrowały miejscowe media: lubiehrubie i radio Staszic.

Organizacji podjęło się kilkoro hrubieszowskich morsów, ale niezastąpiony prowadzący i prawdziwy kierownik może być tylko jeden – Bruno, czyli Tomasz Brudnowski, dziękujemy!

Dziękujemy za bezinteresowną pomoc: Strażakom OSP Hrubieszów na czele z Markiem Maciejczykiem za agregat, czuwanie nad bezpieczenstwem uczestników i wszelką pomoc, Danielowi Omelczukowi za ławeczki i stoliki oraz reportaż filmowy. Markowi Lisowi za reportaż filmowy, drona i go-pro, Paulinie Banaszek za profesjonalną rozgrzewkę w rytmach Zumby, Erykowi Witkowskiemu za muzykę DJ, Centrum Druku BRUNO Agnieszka i Tomasz Brudnowscy za ufundowanie mat, reklamowe dyplomy, kubeczki i puchar, Michałowi Miściorowi za drzewo na ognisko i pomoc w organizacji, Restauracji Staropolska za gorace napoje, Staszkowi Nowakowi RTM Staszic za reportaż radiowy, lubiehrubie wiadomo… oraz wszystkim Hrubieszowskim Morsom za pomoc w organizacji I ZLOTU MORSÓW w Hrubieszowie. 

 

 

 

 

Wideo Zamojskiego Klubu Morsa:

https://www.facebook.com/KlubMorsa/videos/620250731770462/?story_fbid=2209068319131861&id=1026659657372739

 

 

fot. lubiehrubie.pl, Marek Lis, Bruno

wodeo: instagram.com / lubiehrubie, facebook.com / Zamojski Klub Morsa