Nowy rekord WOŚP w Hrubieszowie! – zebrano 19 066,95 zł.

Podczas niedzielnego hrubieszowskiego 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy pobito ubiegłoroczny rekord – sztab orkiestry działający przy HDK zebrał 19 066,95 zł., czyli o tysiąc złotych więcej, niż w roku ubiegłym.

Reklamy


Po raz 22 Hrubieszów zagrał dla orkiestry kwestując i licytując dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

W sztabie od godz. 8.00 kwestowało 45 wolontariuszy w wyznaczonych miejscach na terenie miasta. O godz. 16.00 zagraliśmy koncert. Można było zobaczyć pokaz laserowy, występy zespołów muzycznych, solistów oraz wylicytować gadżety WOŚP i rzeczy przyniesione przez darczyńców. 

Harcerski Klub Łączności SP 8ZHY nawiązał łączność ze stacją okolicznościową SN 3WOSP, a Klub Ratowniczy Hufca Hrubieszów prowadził pokazy pierwszej pomocy.

Na zakończenie puściliśmy „światełko do nieba” w rytmie Zumby zatańczonej przez mieszkańców zebranych na placu przed Hrubieszowskim Domem Kultury.

W imieniu Sztabu WOŚP dziękujemy darczyńcom, kwestującym, artystom i wszystkim, którzy wsparli 23 Finał Orkiestry.

W roku 2014 w sumie WOŚP na Hrubieszowszczyźnie zebrała 28 022,16 zł. Wyniki akcji w całym powiecie znane będą za kilka dni.


Dziękujemy za wsparcie organizacyjne:
Agencji Weselnej BRUNO
Justynie Tywoniuk – Restauracja „Magistrat”
Marcie Gidzińskiej – Hurtowa Sprzedaż Cytrusów, Owoców i Warzyw
Restauracja „Staropolska”
Piekarnia – Beata Gietka
Piekarnia „Mikada” – R.Suchecki

 

Szef Sztabu

Sie ma!