O polskiej wersji piosenki do Bonda zespołu Yago na ogólnopolskich portalach

O polskiej wersji piosenki do Bonda hrubieszowskiego zespołu Yago piszą m.in. na portalach Antyradio, Eska Rock, Radio Złote Przeboje i Interia.

Reklamy

 

Hrubieszowska grupa Yago w marcu śpiewająco zachęcała do pozostania w domach. Siedzę w chacie to utwór interaktywny – tworzony wraz ze słuchaczami. W akcji brali udział profesjonalni muzycy i amatorzy – wszyscy w imię słusznej sprawy.

Pod koniec kwietnia muzycy opublikowali w serwisie Youtube swoją wersję tytułowej piosenki do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Nie czas umierać to polska wersja utworu Billie Eilish w nowej aranżacji i z męskim wokalem. Coverem nagranym przez zespół Yago zainteresowały się ogólnopolskie media.

Niedługo po premierze, pierwszy artykuł pojawił się na portalu Antyradia. Do posłuchania rockowej wersji amerykańskiego hitu zachęcały również Eska Rock, portale Radio Złote Przeboje i Interia, a także zamojska Kronika Tygodnia.

Nie czas umierać można usłyszeć w radiu Bon Ton, nadającym z Chełma oraz na kanale youtubowym zespołu Yago. Zachęcamy do posłuchania piosenki i subskrybowania kanału, a także odwiedzenia strony hrubieszowskiego zespołu na Facebooku, co pomoże muzykom się promować i rozwijać:

https://www.facebook.com/yago.rock.art/

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Yago – Nie czas umierać. Polska wersja piosenki do najnowszego Bonda

WIADOMOŚCI – Siedzę w chacie – akcja zespołu Yago w TVP3 Lublin