Odpowiedź w sprawie balkonów

Oto tekst, jaki otrzymałem od firmy ROLBUD…
Piszę do pana w sprawie informacji zamieszczonej na LUBIEHRUBIE o złym zabezpieczeniu remontowanych balkonów w bloku Polna 25.

Reklamy

Przyznaję że jest to zaniedbanie ze strony naszej
firmy, które niezwłocznie usuniemy. Chciałem jednak zaprotestować przeciw metodom walki o
bezpieczeństwo mieszkańców. Sposób zamieszczenia tej informacji nosi ślady donosicielstwa i złośliwości jednego z mieszkańców bloku. Właściwą i o wiele skuteczniejszą metodą byłoby zgłoszenie tego do Spółdzielni Mieszkaniowej lub bezpośrednio do Wykonawcy. Firma Handlowo – Usługowa ROLBUD, która jest Wykonawcą remontu balkonów cieszy się dobrą opinią na terenie miasta i okolic. Na opinię tę pracowaliśmy ciężko przez wiele lat. Zamieszczenie powyższej informacji na forum internetu uważam za krzywdzące i nieobiektywne. W związku z powyższym stanowczo proszę o niezwłoczne usunięcie tego linku ze strony LUBIEHRUBIE.
FHU ROLBUD od wielu lat działa legalnie na terenie miasta Hrubieszów, płaci podatki oraz składki za pracowników. Bez cienia złośliwości proponuję panu zajęcie się problemem nagminnej pracy „na czarno” wielu budowlańców na terenie naszego powiatu. Prowadzi to do nieuczciwego zaniżania cen robót budowlanych, a pośrednio do spadku bezpieczeństwa na legalnych budowach.

Z poważaniem
Andrzej Kowalczyk
F.H.U. ROLBUD
Hrubieszów ul. Kolejowa 12c

e-mail: rolbud@tv-hrubieszow.com.pl

Od redakcji:
Potrafić się przyznać do błędu i zadeklarować jego naprawę to naprawdę duża sprawa i tego typu postawa na pewno pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Podoba nam się to, że firma ROLBUD nie schowała głowy w piasek i nie udaje, że problemu nie było – problem był i jak sądzę, został rozwiązany, za co w imieniu mieszkańców bloku przy ul. Polnej 25 dziękujemy.

Zamieszczonego kilka dni temu newsa pozostawiamy, ponieważ i on, i powyższy tekst dokumentują sprawę i są dowodem na to, że problemy można rozwiązywać również przy naszym skromnym udziale.

Jeśli chodzi o pracę na czarno na hrubieszowskich budowach, to chętnie się tym tematem zajmiemy, pod warunkiem, że znajdą się tacy, którzy go nam w wiarygodny sposób przedstawią.