Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym już do 444 zł.

Wiosna w pełni, a wraz z nią upragnione słońce. U osób noszących okulary korekcyjne do dali pojawia się pytanie: co mogę zrobić, aby dobrze widzieć i jednocześnie chronić oczy przed ostrym słońcem?

Reklamy

 

Na pewno każdy słyszał o okularach fotochromowych. Większości ta nazwa kojarzy się ze szkłami sprzed kilku dekad, które były tak samo ciemne w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz i miały nieładne kolory. Ta epoka już na szczęście minęła!

Salony optyczne Okularium oferują nowoczesne soczewki okularowe światłoczułe Transitions. Są to inteligentne szkła, które automatycznie dopasowują się do każdych warunków oświetleniowych, w jakich przebywasz.

W pomieszczeniach są zupełnie jasne jak tradycyjne szkła okularowe.

Na zewnątrz natomiast szybko staja się tak ciemne, jak okulary przeciwsłoneczne.

Potrzebują tylko ok. 30 s., aby na zewnątrz uzyskać pełną aktywację w pełnym słońcu.

Po wejściu do pomieszczenia w kilka minut stają się zupełnie przejrzyste.

To najnowsza generacja szkieł fotochromowych, polecana także młodym okularnikom i dzieciom. Aby zachęcić Cię do tego produktu, salony optyczne Okularium przygotowały ofertę specjalną. Teraz pakiet soczewek światłoczułych Transitions z oprawą marki Oxys możesz kupić w cenie już od 444 zł! Sam wybierasz swój pakiet – kolor szkieł, antyrefleks i oprawę. Kombinacji jest naprawdę mnóstwo i każdy znajdzie coś dla siebie.

Pamiętaj, że w indywidualnym doborze odcienia szkieł oraz powłoki antyrefleksyjnej i oprawy Oxys, pomogą Ci profesjonaliści z salonów optycznym Okularium – Asystenci Sprzedaży. Oni także zapoznają Cię z wszystkimi wariantami aktualnej oferty, bo to nie wszystko, co Okularium przygotowało, aby zachęcić Cię do inteligentnych soczewek światłoczułych Transitions.

Decydując się na skorzystanie z tej wiosennej oferty, zyskujesz nie tylko modny wygląd w oprawie z najnowszej kolekcji marki Oxys, ale także 100% ochrony przeciwsłonecznej i przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Teraz możesz już zapomnieć o zwykłych okularach przeciwsłonecznych. Ciesz się idealnym widzeniem i ochroną przed słońcem w jednej parze okularów ze szkłami Transitions.

 

 

Do zobaczenia w Okularium w Hrubieszowie.

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31 Hrubieszów

tel. (84) 618 31 92

http://okularium.pl/promocja_optyk_okularium_hrubieszow

 

(tekst i fot. mat. sponsora)