28 września 2023

OPERON w Bibliotece

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W dniu 26 listopada 2008 r., w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu Filii w Hrubieszowie, odbyło się spotkanie nauczycieli naszego powiatu z przedstawicielem Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON.

W spotkaniu uczestniczyło 40 nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Reklamy

Reprezentujący Wydawnictwo OPERON, pan Dariusz Jagiełło, przedstawił nauczycielom – w formie prezentacji multimedialnej – aktualne zagadnienia związane ze szkolnymi egzaminami: gimnazjalnym i maturalnym. Omówił m. in. wyniki badań na przestrzeni ostatnich lat, zdawalność, procedury egzaminacyjne. Zapoznał nauczycieli z najnowszymi publikacjami OPERONU, dotyczącymi egzaminów, przekazując im przykładowe materiały metodyczne do poszczególnych przedmiotów: egzemplarze testów, podręczników.

Podczas spotkania, nauczyciele zapoznali się też z ofertą edukacyjną Biblioteki. Otrzymali przygotowane zestawienia bibliograficzne do aktualnych tematów („Kompetentny nauczyciel”, „Niepowodzenia szkolne uczniów”, „Media, multimedia – w nauczaniu i wychowaniu”). Oglądając urządzone w bibliotece tematyczne wystawy książkowe („Biblioteczka dobrego nauczyciela”, „Nauczyciel i wychowawca XXI wieku”), mieli okazję zapoznać się z najnowszą literaturą pedagogiczno-psychologiczną.
Nauczyciele otrzymali też druki informacyjne o bibliotece.

Reklamy

tekst i foto
Biblioteka Pedagogiczna

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow 2008-11-29