26 września 2023

Opryski przeciwko komarom?

Hrubieszów

Witam!
Mam propozycję i jednocześnie pytanie – czy moglibyście zrobić sondę na waszej stronie na temat letniego opryskiwania Hrubieszowa przeciwko komarom i meszkom? Czy to jest dobry pomysł, czy może zły?

Reklamy

i>Myślę, że wielu mieszkańców naszego miasta chętnie weźmie w niej udział, co z kolei może zainteresować władze naszego miasta i dać oczekiwany skutek. Myślę też, że wielu ludzi chciałoby, żeby taka akcja pryskania miasta odbyła się u nas. W wielu miejscowościach w Polsce władze same wychodzą z taką propozycją – czemu nie miałoby być też tak u nas? Była by to wielka ulga dla mieszkańców Hrubieszowa.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Reklamy

Bartek

***

Reklamy

Od redakcji

Publikujemy list Bartka i ciekawi jesteśmy opinii czytelników na temat oprysków, które można wyrażać w komentarzach.