Osiągnięcia SP nr 3 2005/2006

Osiagnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie w konkursach przdmiotowych
i igrzyskach sportowych w roku szkolnym 2005/2006.

Reklamy

IV Międzynarodowy Konkurs Twórczości Dziecięcej "Dziadkowie"- Gorzów Wielkopolski

LAUREAT

1.Magdalena Rubacha – klasa VI "c"

WYRÓŻNIENIE

1.Konrad Wawrzecki – Klasa I "d"
2.Izabela Głowacka – Klasa IV "c"
3.Adriana Weremij – Klasa V "a"
3.Paulina Kapica – Klasa II "b"

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Kangur 2006

LAUREAT

1.Piotr Dudek klasa IV "d"

WYRÓŻNIENIE

1.Magda Buchajczuk – Klasa III "d"
2.Przemysława Ślązak – Klasa III "d"
3.Anna Okuniewska – Klasa IV "b"
4.Dominik Tumiłowicz- Klasa IV "a"
5.Mateusz Malon – Klasa V "a"
6.Adriana Weremij – Klasa V "a"

XXII Ogólnopolski Konkurs Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży – Słupsk 2006

LAUREAT

1.Gabriela Gałecka – Klasa IV "b"
2.Mateusz Domina – Klasa IV "a"

WYRÓŻNIENIE

1.Pamela Bełz – Klasa IV "b"
2.Paula Słupna – Klasa V "b"
3.Magdalena Rubacha – Klasa VI "c"

XVI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Literackiej O Tematyce Olimpijskiej im. J. Parandowskiego – Warszawa 2006

LAUREAT

1.Izbela Głowacka – Klasa IV "c"

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Człowiek w ruchu – taniec" – Pabianice 2006

WYRÓŻNIENIE

1.Anna Okuniewska – Klasa IV "b"
2.Jagoda Patkowska – Klasa IV "b"

Ogólnopolski konkurs popularyzujący wiedzę z dziedziny historii organizowany przez WSiP – "Poznaję historię mojej małej Ojczyzny" – laureatka i zdobywczyni głównej nagrody:
Aleksandra Jańczuk kl.VI"c"

I Wojewódzki Konkurs Papieski – "Między spotkaniem a spełnieniem" – praca literacka

WYRÓŻNIENIE

1.Klaudia Mękal – Klasa VI "a"

Wojewódzki XXV Mały Konkurs Recytatorski

FINALISTA KONKURSU

1.Mateusz Domina -Klasa IV "a"

VI Finał Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny"

V miejsce zajął zespół w składzie:

1.Paulina Zając – klasa V "c"
2.Alicja Chrząstek – Klasa V "c"
3.Paulina Jasina – Klasa VI "d"
4.Szymon Popławski – Klasa VI "a"
5.Maja Szkalej – Klasa VI "a"

Wojewódzki Konkurs Recytatorski im .Bolesława Leśmiana

1.Anna radomska – Klasa I "d"

Konkurs Matematyczny "Szpak"

LAUREACI

1.Piotr Dudek – Klasa IV "d"
2.Bartek Kozłowski – Klasa IV "b"
3.Dominik Tumiłowicz – Klasa IV "a"
4.Mateusz Malon – Klasa V "a"

FINALIŚCI

1.Izabela Blacha – Klasa VI "a"
2.Szymon Popławski – Klasa VI "a"
3.Aleksandra Jańczuk – Klasa VI "c"
4.Jakub Pelermuter -Klasa VI "c"

Opiekunowie uczniów biorących udział w w/w konkursach przedmiotowych :

1. Anna Dzik – konkurs literacki
2. Ewa Sitnik-Pogwizd – konkurs literacki
3. Marta Słupna – konkurs literacki
4. Iwona Rubacha – konkurs literacki
5. Alicja Ryszkowska – konkurs literacki
6. Irmina Spisacka – konkurs historyczny
7. Joanna Tumiłowicz-Fijołek – konkurs matematyczny
8. Andrzej Gierbienis – konkurs matematyczny
9. Agnieszka Handziuk – konkurs matematyczny
10. Barbara Hapoń – konkurs plastyczny
11. Urszula Suplika – konkurs wiedzy prewencyjnej

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

ZAWODY SZCZEBLA OGÓLNOPOLSKIEGO

I. Finał czwartków lekkoatletycznych – Warszawa

1. Bartłomiej Grzyb – 2 miejsce w skoku wzwyż
2. mateusz Chachler – 4 miejsce w skoku wzwyż
3. Krystian Malowany
4. Patryk Krygiel
5. Marcin Gałan
6. Karolina Kasprowicz
7. Magda Ciesielczuk
8. Anita Ciesielczuk
9. Katarzyna Wiśniewski

II. Igrzyska wojewódzkie – organizator – ZW SZS Lublin
Piłka ręczna chłopcy – V miejsce

1. Żołdak Piotr
2. Popławski Szymon
3. Jakubowski Rafał
4. Łyszczak Łukasz
5. Kłak Mateusz
6. Gałan Marcin
7. Wilczek Marcin
8. Nowosad Maciej
9. Gomuła Hubert
10. Łuszczak Bartłomiej
11. Grzyb Bartłomiej
12. Chachler Mateusz

Nauczyciele opiekunowie: – Joanna Różańska
– Tomasz Szlonzak

zobacz zdjęcia >>