Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w roku szkolnym 2012/2013

Wykaz uczniów Zespołu Szkół Miejskich nr 1, którzy otrzymali nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach, zawodach sportowych i 100% frekwencję w roku szkolnym 2012/2013.

Reklamy

 

Klasy 1 – 3  (Szkoła Podstawowa)

 

l. p.

Nazwa konkursu

zawodów sportowych

Organizator

Osiągnięcia

1

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”.

Firma edukacyjna „Olimpus” w Warszawie

 

Julia Kisielewska  – laureat

Wiktoria Laskowska-tytuł

,,Laureata’’

Karolina Zając – II m.

2

Ogólnopolski konkurs plastyczny

„Granice Mroku”.

Fundacja Usłyszeć Afrykę

Konrad Jasina – wyróżnienie

Kaya Perehubka – wyróżnienie

Mateusz Zając I m.

3

Ogólnopolski Konkurs  Plastyczny:

Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu.   

Straż Pożarna

Paweł Woch  – wyróżnienie

Piotr Kiełbasa – wyróżnienie

Mateusz Pilipczuk

Angelika Dziedzic- I miejsce na szczeblu powiatowym

Jowita Kasperska – wyróżnienie

 

 

4

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego kl. III SEZAM 2012

SEZAM

Anna Pirogowicz – wyróżnienie

5

Ogólnopolski konkurs literacki najpiękniejszy dzień

mojego życia ,,Moje wspomnienia’

Fundacja Aktywne Centrum Edukacji

  w Radomsku

Wiktoria Maziarz – 2 miejsce.

Jagoda Natucka- 3 miejsce.

6

Festiwal Najciekawszych

 Widowisk Teatralnych

W Lublinie

 

WOK Lublin

 

Nagroda główna  – kl.3c

 

7

Mały Konkurs Recytatorski

 

WDK w Lublinie

Iga Stasiuk –laureatka

Paulina Danilczuk- laureatka

 

8

Wokół Wielkanocnej Nadziei

 

SZ nr 1,GOPS Hrubiesz.ów

Milena Stasiak 1 miejsce

Martyna Hrycuniak 3 miejsce

 Martyna Panasiewicz – wyróżnienie

 

9

MiMak- konkurs matematyczny

 

I miejsce-Damian Skiba

 

10

Rejonowe zawody sportowe

Igrzyska w piłkę nożną –Tymbark

 

Piotr Bajer, Radosław Walencik, Maciej Czajkowski

I miejsce- Hrycuniak Martyna, Greszeta

 Marcela, Stasiuk Iga, Tomicka

 

11

Udział w Finale Wojewódzkim XIII Edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

 

 

PZPN

Udział w Finale Wojewódzkim

(Michał Herda, Dominik Trych, Przemysław Dziedzic, Angelika

Dziedzic, Natalia Jankowska, Julia Naja,

Oliwia Radelczuk,

Amelia Kordyjak, Aleksandra Gietka)

12

Międzynarodowy konkurs plastyczny

” Moja przygoda przygoda w muzeum”

 

II miejsce- Martyna Hrycuniak

Wyróżnienie- Jakub Woś, Damian Skiba

III miejsce Nicole Sas

Wyróżnienia :

Mateusz Zając, Paulina Danilczuk,

 Kaya Perehubka, Kacper Semeńczuk,

 Karol Kuczyński, Julia Korneluk,

Jowita Kasperska

Sara Adamczuk- 1 miejsce

 

13

XVIII Wojewódzki Turniej im. Marka Wielgusa

PZPN

Udział w  Finale Wojewódzkim XVIII Turnieju im. Marka Wielgusa

(Michał Herda, Dominik Trych,

Przemysław Dziedzic,

 Angelika Dziedzic

 

14

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „I ty bądź czytelny”

Firma Edukacyjna ORZEŁ

Wyróżnienie Stanisław Adamowicz

15

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta

Stowarzyszenie

Upowszechniania Wiedzy

 i Kultury Regionalnej

„Pokolenie” w Warszawie

Stanisław Adamowicz – bardzo dobry wynik

16

Konkurs plastyczny i literacki

„Najpiękniejszy dzień mojego

życia”

 

Fundacja Aktywne Centrum Centrum Edukacji

 

Wyróżnienie Michał Sarzyński

 

 

Klasy 4 – 6  (Szkoła Podstawowa)

Uczniowie ze średnią co najmniej 5.00 i co najmniej bardzo dobrą oceną zachowania (nagroda książkowa)

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Zachowanie

Średnia

1

Kowalewski Piotr

wzorowe

5,55

2

Kowalewska Dominika

wzorowe

5,45

3

Świeca Julita

wzorowe

5,45

4

Mięczak Aleksandra

wzorowe

5,36

5

Kowalewski Paweł

wzorowe

5,36

6

Malinowska Wiktoria

wzorowe

5,18

7

Agnieszka Beń

wzorowe

5,36

8

Andrzej Korkosz

wzorowe

5,27

9

Katarzyna Tomaszewska

wzorowe

5,00

10

Kasztelan Patryk

wzorowe

5,82

11

Stasiuk Emma

wzorowe

5,82

12

Koszałko Klaudia

wzorowe

5,80

13

Jaworska Oliwia

wzorowe

5,64

14

Wróblewska Kinga

wzorowe

5,55

15

Sądej Jagoda

wzorowe

5,45

16

Kowalska Iga

wzorowe

5,45

17

Wór Paulina

wzorowe

5,36

18

Kopeć Aleksandra

wzorowe

5,27

19

Tarnawski Paweł

wzorowe

5,18

20

Ślażyński Mikołaj

wzorowe

5,18

21

Woźnica Aleksandra

wzorowe

5,18

22

Płoński Filip

wzorowe

5,09

23

Peczak Mateusz

wzorowe

5,09

24

Suwała Paulina

wzorowe

5,00

25

Oliwia Niewiadomska

bardzo dobre

5.09

26

Aleksandra Kasprzyk

wzorowe

5,73

27

Klaudia Rot

wzorowe

5,64

28

Aleksandra Wojciechowska

wzorowe

5,82

29

Patryk Bajer

wzorowe

5,27

30

Michał Kubik

wzorowe

5,27

31

Katarzyna Kurys

wzorowe

5,00

32

Kamila Łopocka

bardzo dobra

5,36

33

Alicja Miścior

wzorowe

5,55

34

Agata Pirogowicz

wzorowe

5,64

35

Matylda Ślażyńska

bardzo dobra

5,27

36

Kacper Śliwa

bardzo dobra

5,18

37

Aleksandra Kołodziej

wzorowe

5,5

38

Jagoda Maciejczyk

wzorowe

5,58

39

Julia Mirosław

wzorowe

5,67

40

Sałęga Agnieszka

wzorowe

5,75

41

Bartnik Kacper

wzorowe

5,55

42

Bielecka Anna

wzorowe

5,33

43

Szczepanik Karolina

wzorowe

5,50

44

Ługowska Wiktoria

wzorowe

5,17

45

Skiba Aleksandra

wzorowe

5,50

46

Szajnoga Agnieszka

wzorowe

5,17

47

Macheta Sylwia

wzorowe

5,5

48

Salamon Klaudia

wzorowe

5,33

49

Sidor Natalia

wzorowe

5,17

50

Klaudia Paluch

wzorowe

5.,75

51

Igor Greszeta

wzorowe

5,58

52

 

 

 

53

Aleksandra Maciejczyk

wzorowe

5.50

54

Mateusz Tarnowski

bardzo dobre

5.50

55

Wiktoria Wąsak

wzorowe

5.42

56

Sławomir Olko

bardzo dobre

5,33

 

     

 

Udział uczniów w konkursach:

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Osiągnięcie

Szkolne

1

Jakub Kudyk

Konkurs przyrodniczy klas 4 pt.: „Odkrywamy tajemnice przyrody”

III miejsce

2

klasa

Konkurs na gazetkę profilaktyczną zorganizowany z okazji „Światowego Dnia bez papierosa”

II miejsce

3

klasa

Konkurs na plakat „Bezpieczny Internet”

wyróżnienie

4

Dominika Kowalewska

Paweł Kowalewski

Jakub Draczkowski

Karolina Janusz

Katarzyna Tomaszewska

Agnieszka Beń

 

 

 

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Na tropie piękna” – konkurs plastyczny

 

 

 

III miejsce w kategorii kl. 4

wyróżnienie

5

Iga Kowalska

Szkolny Etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Literackiego „ Na tropie piękna”

I miejsce

6

Jakub Drączkowski

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki „Na tropie piękna” – etap szkolny

wyróżnienie

7

Karolina Janusz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki „Na tropie piękna” – etap szkolny

wyróżnienie

8

Katarzyna Tomaszewska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki „Na tropie piękna” – etap szkolny

wyróżnienie

9

Agnieszka Beń

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje szkolne

udział

10

Klaudia Koszałko

Odkrywamy tajemnice przyrody

I miejsce

11

Elżbieta Kudyk

Kartka Wielkanocna w języku rosyjskim

II miejsce

12

Mikołaj Dragan

Konkurs pięknego czytania

I miejsce

13

Aleksandra Błaszczak

Bezpieczny internet

II miejsce

14

Elżbieta Kudyk

Bezpieczny internet

wyróżnienie

15

Oliwia Niewiadomska, Mikołaj Dragan, Mateusz Słotwiński

Konkurs wiedzy ekologicznej

II miejsce

16

Andrzej Duda, Mateusz Słotwiński

Konkurs przyrodniczy: Żyjmy zdrowo

III miejsce

17

Magdalena Czop

Konkurs z języka rosyjskiego

III miejsce

18

Aleksandra Pachla

Konkurs z języka angielskiego klas 5-tych

I miejsce

19

Klasa5A

Konkurs profilaktyczny Światowy dzień bez papierosa

wyróżnienie

20

Klasa 5A

Konkurs plastyczny Na tropie piękna

nierozstrzygnięty

21

Michał Kubik

Konkurs recytatorski „Poezji Aleksandra Puszkina”

II miejsce

22

Matylda Ślażyńska

Etap szkolny Ogólnopolskiego konkursu Plastyczno-Literackiego „Na tropie piękna” – praca plastyczna

I miejsce

23

Krzysztof Kraczkowski

Etap szkolny Ogólnopolskiego konkursu Plastyczno-Literackiego „Na tropie piękna”- praca plastyczna

III miejsce

24

Łukasz Flisiuk

Etap szkolny Ogólnopolskiego konkursu Plastyczno-Literackiego „Na tropie piękna”- praca plastyczna

wyróżnienie

25

Agata Pirogowicz

Etap szkolny Ogólnopolskiego konkursu Plastyczno-Literackiego „Na tropie piękna”- praca literacka

I miejsce

26

Kacper Śliwa

Etap szkolny Ogólnopolskiego konkursu Plastyczno-Literackiego „Na tropie piękna”- praca literacka

wyróżnienie

27

Matylda Ślażyńska, Iza Korneluk, Agata Pirogowicz, Krzysztof Kraczkowski

Szkolny konkurs na plakat „Bezpieczny Internet”

II miejsce

28

Matylda Ślażyńska

Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka, kartka wielkanocna”

II miejsce

29

Agnieszka Traczuk

Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka, kartka wielkanocna”

wyróżnienie

30

Kamila Łopocka

Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka, kartka wielkanocna”

wyróżnienie

31

Klaudia Kowalczuk

Szkolny Konkurs Literacki „Wiersze do gazetki”

wyróżnienie

32

Konrad Pempko

Szkolny Konkurs Literacki „Wiersze do gazetki”

wyróżnienie

33

Alicja Miścior

Hrubieszowskie Potyczki Ortograficzne

awans do etapu międzyszkolnego

34

Kamila Łopocka

„Mały Konkurs Recytatorski”

awans do etapu miejskiego

 

Matylda Ślażyńska

V Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio 2013”

I miejsce w szkole w kat. praca plastyczna

35

A.Kasprzyk, K. Rot, A. Wojciechowska,

 

„”Dzień Bezpiecznego Internetu”- plakat klasowy

III miejsce

36

A. Wojciechowska

Bezpieczne media bez przemocy” – konkurs profilaktyczny

wyróżnienie

 

37

A. Kasprzyk, A.Wojciechowska, K. Rot

P. Wołyniec, P. Dobrowolski, Z. Tomiło

 

„Europejczyk w całej krasie”- konkurs na przebranie

 

wyróżnienie

 

38

 

A. Kasprzyk, A.Wojciechowska

Konkurs profilaktyczno-zdrowotny dla uczniów kl.5

I miejsce

 

39

P. Buchajczuk

 

„Pisanka, kartka wielkanocna’ w kategorii kl. 5-6

 

Wyróżnienie

 

40

Z. Tomiło, A. Kasprzyk, P. Wołyniec, A. Wojciechowska

 

‘Światowy Dzień bez papierosa”- gazetka profilaktyczna

 

III miejsce

 

41

K. Rot, A. Wojciechowska

 

Konkurs zdrowotny „Żyjmy zdrowo”

 

 

II miejsce

 

42

Jagoda Maciejczyk

Hrubieszowskie Potyczki Ortograficzne

Udział – etap międzyszkolny

43

Aleksandra Kołodziej

Konkurs na wiersz do gazetki szkolnej Jedyneczka

I miejsce

44

Aleksandra Kołodziej

Konkurs recytatorski poezji rosyjskiej

I miejsce

45

Klasa 6 a

Bezpieczny Internet

III miejsce

46

Agnieszka Sałęga

Hrubieszowskie Potyczki Ortograficzne

Przejście do etapu międzyszkolnego

47

Aleksandra Skiba

Kartka wielkanocna w języku angielskim i rosyjskim

III miejsce

48

Natalia Sidor

Kartka wielkanocna w języku angielskim i rosyjskim

III miejsce

49

Agnieszka Sałęga

Konkurs pięknego czytania

Mistrz w kat. Klas 6-tych

50

Igor Greszeta

Sławomir Olko

Konkurs z Wiedzy Ekologicznej

I miejsce

51

Sławomir Olko

Janusz Staniak

Wiktoria Wąsak

„Żyjmy zdrowo”

 

Mały Konkurs Recytatorski

I miejsce

 

awans do eliminacji w powiatowych

Pozaszkolne

1

Jakub Kudyk

EKO- PLANETA –Ogólnopolski  Konkurs Ekologiczny

wyróżnienie na poziomie szkoły

2.

Piotr Kowalewski

KLIO – Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny

laureat etapu szkolnego w kat. fotografia

3

Agnieszka Beń

 

Hrubieszowskie potyczki ortograficzne

 udział

4

Oliwia Jaworska

Składamy zeznanie podatkowe przez Internet

wyróżnienie

5

Jagoda Sądej

Hrubieszowskie Potyczki Ortograficzne

I miejsce

6

Jagoda Sądej

Słowo i symbolach

I miejsce

7

Mateusz Peczak

Bliżej Europy- konkurs z j. angielskiego

II miejsce

8

Paulina Suwała

Wokół Wielkanocnej Nadziei

wyróżnienie

9

Aleksandra Pachla

Konkurs z języka angielskiego: Bliżej Europy

 (klasy 5)

II miejsce

10

Aleksandra Pachla

Krajowa  Olimpiada z wiedzy o igrzyskach olimpijskich (Vancouver 2010, Londyn 2012)

229 miejsce / na 855

11

Julia Szymańska

Krajowa  Olimpiada z wiedzy o igrzyskach olimpijskich (Vancouver 2010, Londyn 2012)

403 miejsce/ na 855

12

Dominika Flaks

Krajowa  Olimpiada z wiedzy o igrzyskach olimpijskich (Vancouver 2010, Londyn 2012)

501 miejsce/ na 855

13

Elżbieta Kudyk

Krajowa  Olimpiada z wiedzy o igrzyskach olimpijskich (Vancouver 2010, Londyn 2012)

607 miejsce/ na 855

14

Konrad Stronkowski

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

IV miejsce (drużynowo)

15

Alicja Miścior

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Bliżej Europy”

I miejsce

16

Patryk Walencik

Moja przygoda w muzeum – etap powiatowy

II miejsce

17

Matylda Ślażyńska

Konkurs plastyczny „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”

praca zakwalifikowana do etapu rejonowego

18

Agata Pirogowicz

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-planeta

wyróżnienie

19

Alicja Miścior

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-planeta

bardzo dobry wynik

20

Agata Pirogowicz, Alicja Miścior, Kamila Łopocka

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bolesławie Prusie

I miejsce drużynowo

21

K. Rot

„Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”- miejski etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie ( praca indywidualna)

22

A. Wojciechowska

 

Hrubieszowskie potyczki ortograficzne”- etap międzyszkolny”

udział

 

23

A.   Kasprzyk

„Konkurs wiedzy o B. Prusie”- test wiedzy oraz scenka

I miejsce

24

Kamil Ochnio

Konkurs wiedzy o B. Prusie organizator Stowarzyszenie Edukacyjne RAZEM

I miejsce zespołowo

25

Julia Mirosław

Przygotowanie prezentacji na konkurs wiedzy o Hubalu

organizator Stowarzyszenie Edukacyjne RAZEM

II miejsce zespołowo

26

Aleksandra Kołodziej

Mały konkurs recytatorski

Udział w eliminacjach powiatowych

27

Aleksandra Kołodziej

Konkurs o Straży Pożarnej

II miejsce

28

Anna Bielecka

Konkurs wiedzy o B. Prusie organizatorzy:

Stowarzyszenie RAZEM i Burmistrz Miasta

I miejsce

29

Patryk Jurek

Młodzież Zapobiega Pożarom –
organizator: Straż Pożarna

II miejsce na etapie powiatowym

30

Karolina Szczepanik

Bliżej Europy – konkurs międzyszkolny z języka angielskiego

I miejsce w kategorii klas VI

31

Agnieszka Sałęga

V konkurs wiedzy o Henryku Dobrzańskim „Hubal” organizatorzy: Stowarzyszenie RAZEM i Burmistrz Miasta

Drużynowo II miejsce

32

Klaudia Paluch

Konkurs Międzyszkolny z j. angielskiego „Bliżej Europy”

II miejsce

33

 

 

 

34

Klaudia Paluch

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny” Hrubieszowskie Potyczki Ortograficzne”

I miejsce

35

Klaudia Paluch

Międzyszkolny Konkurs „ Życie i twórczość Bolesława Prusa”

II miejsce indywidualnie

36

Klaudia Paluch, Sławomir Olko, Szymon Klain, Karolina Wlach, Sylwester Prus

Międzyszkolny Konkurs „ Życie i twórczość Bolesława Prusa”

I miejsce

 

37

Karolina Wlach, Sylwester Prus, Klaudia Traczuk, Sylwia Martula

Wojewódzki Przegląd Teatrów Szkolnych w Lublinie

tytuł laureata

 

 

Udział uczniów w zawodach sportowych

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa zawodów

Osiągnięcie

Szkolne

1

Dziewczynki z klasy 4a

Rozgrywki w piłkę nożną zorganizowane w ramach obchodów Dnia Sportu

I miejsce w kat. klas IV

2.

Chłopcy z klasy 4a

II miejsce w kat. klas IV

3

Chłopcy z klasy 4b

Szkolny Dzień Sportu- piłka nożna kl. IV

I miejsce

4

Dziewczęta  z klasy 4b

Szkolny Dzień Sportu- piłka nożna kl. IV

II miejsce

5

Jagoda Sądej

Turniej Tenisa Stołowego

IV miejsce

6

Klasa 5 A chłopcy

Rozgrywki w piłkę koszową

I miejsce

7

Klasa 5A dziewczęta

Rozgrywki w piłkę koszową

II miejsce

8

 

 

 

9

Konrad Stronkowski

Turniej powiatowy w mini koszykówce

I miejsce

10

Konrad Stronkowski

Turniej wojewódzki w mini koszykówce

IV miejsce

11

Kamila Łopocka

Szkolne zawody w tenisie stołowym kat. kl. IV-VI

I miejsce

12

Dziewczęta

Rozgrywki szkolne – Dzień Sportu

I miejsce

13

Chłopcy

Rozgrywki szkolne – Dzień Sportu

II miejsce

14

Mateusz Tarnowski, Igor Greszeta, Przemysław Gwardeńczuk, Szymon Klain,

Sylwester Prus

Piłka Nożna- rozgrywki na Dzień Sportu

I miejsce wśród klas VI

Pozaszkolne

1

Malwina Stecko

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce dziewcząt
i chłopców – bieg na 45 m

III miejsce

2

Julita Świeca

Malwina Stecko

Wiktoria Malinowska

Klaudia Block

Igrzyska w piłkę nożną Wielgus – org. SZS

II miejsce

3

Bartłomiej Dziedzic

Krystian Knysz

Mateusz Kaczmarek

Piotr Kowalewski

II miejsce

4

Malwina Stecko

Julita Świeca

Wiktoria Malinowska

Piłkarskie Jelonki – org. Stowarzyszenie Razem, Burmistrz Miasta Hrubieszów

I miejsce

5

Bartłomiej Dziedzic

III miejsce

 

6

Agnieszka Beń

Hrubieszowskie Potyczki Ortograficzne – etap międzyszkolny

udział

7

Bartłomiej Antczak

Igrzyska w piłkę nożną org. SZS

drużynowo II miejsce w kat. chłopców

8

Brajan Daciuk

Igrzyska w piłkę nożną org. SZS

drużynowo II miejsce w kat. chłopców

9

Jakub Korol

Igrzyska w piłkę nożną org. SZS

drużynowo II miejsce w kat. chłopców

10

Dawid Gąska

Igrzyska w piłkę nożną org. SZS

drużynowo II miejsce w kat. chłopców

11

Katarzyna Daciuk

Piłkarskie Jelonki – org. Stowarzyszenie „Razem”, Burmistrz Miasta

drużynowo I miejsce

12

Bartłomiej Antczak

Igrzyska w piłkę nożną org. SZS

drużynowo II miejsce w kat. chłopców

13

Brajan Daciuk

Igrzyska w piłkę nożną org. SZS

drużynowo II miejsce w kat. chłopców

14

Jakub Korol

Igrzyska w piłkę nożną org. SZS

drużynowo II miejsce w kat. chłopców

15

Dawid Gąska

Igrzyska w piłkę nożną org. SZS

drużynowo II miejsce w kat. chłopców

16

Katarzyna Daciuk

Piłkarskie Jelonki – org. Stowarzyszenie „Razem”, Burmistrz Miasta

drużynowo I miejsce

17

Jagoda Sądej, Aleksandra Kopeć,

Paulina Wór

Igrzyska w piłkę nożną Wielgus

II miejsce

18

Dawid Paluch, Filip Płoński, Marcel Mirosław, Mikołaj Pietrusiewicz, Amadeusz Wsolak

Igrzyska w piłkę nożną Wielgus

II miejsce

19

Jagoda Sądej, Emma Stasiuk,

Aleksandra Kopeć

Piłkarskie Jelonki

I  miejsce

20

Dawid Paluch , Mikołaj Pietrusiewicz

Piłkarskie Jelonki

III  miejsce

21

Andrzej Duda

Zawody modelarskie

V miejsce

22

Konrad Stronkowski

Mistrzostwa Powiatu w mini piłkę ręczną

II miejsce

23

Konrad Stronkowski

Turniej Powiatowy w mini koszykówce

I miejsce

24

Konrad Stronkowski

Turniej Wojewódzki w mini koszykówce

IVmiejsce

25

Elżbieta Kudyk

Halowe Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego

 skok wzwyż

II miejsce

26

Dominika Flaks

Halowe Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego 600m

I miejsce

27

Damian Chorzępa

Halowe Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego 1000

III miejsce

28

Andrzej Duda, Damian Chorzępa

Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny

II miejsc

29

Dominika Flaks

Mistrzostwa w lekkiej atletyce (5 okrążeń)

I miejsce

30

Damian Chorzępa

Mistrzostwa w lekkiej atletyce 45 m

III miejsce

31

Elżbieta Kudyk

Mistrzostwa w lekkiej atletyce ( skok wzwyż)

I miejsce

32

Patryk Bajer

VI Regionalne Zawody Modeli Balonów na ogrzane powietrze

I miejsce

33

Patryk Bajer

XXIII  Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N

III miejsce

34

Łukasz Flisiuk

XXIII  Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N

I miejsce

35

Łukasz Flisiuk

Międzynarodowe Zawody Modeli Halowych F1N

VIII miejsce

36

Dominik Skwarek

VI Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa

I miejsce

37

Michał Mołdoch

VI Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa

II miejsce

38

Patryk Bajer

VI Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa

III miejsc

39

Łukasz Flisiuk

VI Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa

IV miejsce

40

Krzysztof Kraczkowski

XVII Otwarte Zawody Modeli Swobodnie Latających „Młodzi modelarze na start”- klasa F1A/M

I miejsce

41

Dominik Skwarek

XVII Otwarte Zawody Modeli Swobodnie Latających „Młodzi modelarze na start”- klasa F1A/M

III miejsc

42

Dominik Skwarek

XVII Otwarte Zawody Modeli Swobodnie Latających „Młodzi modelarze na start”- klasa F1H

II miejsc

43

Patryk Bajer

XVII Otwarte Zawody Modeli Swobodnie Latających „Młodzi modelarze na start”- klasa F1H

III miejsc

44

Maciej Pal, Dominik Skwarek

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – etap powiatowy

IV miejsce

45

Kacper Krawczuk, Maciej Pokrywka, Dominik Romańczuk, Kacper Greń, Adam Jasina

Powiatowe Igrzyska Sportowe w mini koszykówce chłopców – organizator SZS Hrubieszów (wojewódzkie)

IV miejsce

46

Kacper Krawczuk, Kacper Greń

Czwórbój LA chłopców – organizator HOSIR

V miejsce

47

Kacper Krawczuk, Kacper Greń

Czwórbój LA chłopców – organizator HOSIR (powiat)

II miejsce

48

Kacper Krawczuk, Maciej Pokrywka, Dominik Romańczuk, Kacper Greń, Adam Jasina

Powiatowe Igrzyska Sportowe w mini koszykówce (powiat)

I miejsce

49

Kacper Krawczuk, Maciej Pokrywka, Dominik Romańczuk, Kacper Greń, Adam Jasina

Miejskie Igrzyska w Mini Piłkę Ręczną chłopców

II miejsce

50

Eryk Pakuła

Mistrzostwa Powiaty w Lekkiej Atletyce

Organizator: Starostwo Powiatowe Hrubieszów

III miejsce w skoku wzwyż

51

Natalia Sidor

Otwarte mistrzostwa Miasta Hrubieszowa w Lekkiej Atletyce: organizatorzy: HOSiR i UNIA Hrubieszów

III miejsce w rzucie piłeczką palantową.

52

Mateusz Tarnowski, Przemysław Gwardeńczuk, Igor Greszeta, Szymon Klain

Miejskie Igrzyska w Mini Piłkę Ręczną chłopców

II miejsce

53

Przemysław Gwardeńczuk, Mateusz Tarnowski

Powiatowe zawody –Czwórbój LA dziewcząt i chłopców

II miejsce

54

Mateusz Tarnowski, Przemysław Gwardeńczuk, Igor Greszeta,

 Szymon Klain

Powiatowe Igrzyska w Mini Koszykówce

I miejsce

 

Mateusz Tarnowski, Przemysław Gwardeńczuk, Igor Greszeta, Szymon Klain

Powiatowe Igrzyska w Mini Piłkę Ręczną chłopców

II miejsce

55

Przemysław Gwardeńczuk, Mateusz Tarnowski

 Czwórbój LA dziewcząt i chłopców

V miejsce

56

Mateusz Tarnowski, Przemysław Gwardeńczuk, Igor Greszeta, Szymon Klain

Wojewódzkie Igrzyska w Mini Koszykówce

IV miejsce

57

Mateusz Tarnowski

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców

I miejsce na 45m

58

Mateusz Tarnowski

Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce

I miejsce na 1000m

 


Klasy I – III  (Gimnazjum)

Uczniowie ze średnią co najmniej 5.00 i co najmniej bardzo dobrą oceną zachowania (nagroda książkowa)

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Zachowanie

Średnia

 

Krzywonos Klaudia

wzorowe

5.00

 

Wilkos Julia

wzorowe

5,00

 

Aleksandra Mękal

wzorowe

5.00

 

Agnieszka Naworol

wzorowe

5,07

1.

Karol Bartłomiej Pogwizd

wzorowe

5,78

2.

Konrad Marcin Pogwizd

wzorowe

5,72

3.

Klaudia Borusiewicz

wzorowe

5,50

4.

Natalia Joanna Szczypek

wzorowe

5,11

 

Udział uczniów w konkursach:

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Osiągnięcie

Szkolne

1

Dominika Bobak

Konkurs profilaktyczny pt. ”Jesteśmy wolni od zagrożeń”.

laureatka

2

JAROŃ Elżbieta 

konkurs wiedzy o  Rosji

„Bezpieczne gimnazjum”

II m

II m.

3

KOPEĆ Patrycja

konkurs wiedzy o  Rosji

II m.

4

KOZAK Sandra

Konkurs Wielkanocny

I m.

5

KRZYWONOS Klaudia Kinga

konkurs wiedzy o  Rosji

konkurs wiedzy o  Rosji

II m. drużynowo

II m. indywidualnie

6

MICHOWICZ Milena Maria

Mistrz pięknego Czytania

II m.

7

NIERADKO Natalia

„Bezpieczne gimnazjum”

I m.

8

PERECHOWSKI Jacek

 „Wierszyk do gazetki”

III m.

9

ROMAŃCZUK Dawid  Gabriel

Konkurs Wielkanocny

„Wiedza o historii kina”

II m

10

ZDUNEK Patryk

„Wierszyk do gazetki”

I m.

11

ŻURAWSKI Paweł Grzegorz

konkurs wiedzy o Rosji

II m.

12

Anna Mazurek

Profilaktyczny test wiedzy pt. ,,Jesteśmy wolni od zagrożeń”.

II miejsce

13

Antosiewicz Justyna, Jaskowiak Klaudia, Lisowska Anna

konkurs „Wokół Wielkanocnej nadziei”

podziękowanie za udział w formie dyplomu

14

Justyna Smal

Konkurs pięknego czytania

I miejsce

15

Aleksandra Mękal

Jesteśmy wolni od zagrożeń

Nagroda

16

Agnieszka Harczuk

Wokół wielkanocnej nadziei

II miejsce

17

Paulina Momot

Konkurs Profilaktyczny dotyczący szkodliwości palenia papierosów

I miejsce

18

Szymon Wójtowicz

Konkurs Profilaktyczny dotyczący szkodliwości palenia papierosów

II miejsce

19

Jakub Pirogowicz

Konkurs Profilaktyczny dotyczący szkodliwości palenia papierosów

III miejsce

20

Karol Pogwizd

Etap szkolny kuratoryjnego konkursu matematycznego.

Etap szkolny konkursu matematycznego „Zagimak”

Laureat

Laureat

21

Konrad Pogwizd

Etap szkolny kuratoryjnego konkursu z biologii.  Szkolny konkurs profilaktyczny „ Bezpieczne media bez przemocy” w kategorii: plakat i folder.

Laureat

I miejsca

22

Weronika Suska

Paulina Martula

Szkolny konkurs profilaktyczny na temat uzależnień „Dziękuję nie piję”, „Dziękuję nie palę”.

Nagrody rzeczowe

23

Klaudia Borusiewicz

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Laureat

24

Karolina Wróblewska

”Jesteśmy wolni od zagrożeń”

lauratka

25

Patrycja Klain

”Jesteśmy wolni od zagrożeń”

lauratka

Pozaszkolne

1

Karolina Stopyra

„Dzielę się pięknem” – konkurs w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

lauratka

2

KRZYWONOS Klaudia Kinga

III etap konkursu ZAGIMAK

Finalistka

3

NIERADKO Natalia

Bezpieczne gimnazjum – etap powiatowy

Udział w konkursie na wiersz o symbolach narodowych „Słowo o symbolach”

IV m.

4

RYCERZ Mateusz Paweł

Udział w konkursie ortograficznym „Hrubieszowskie Potyczki Ortograficzne” etap międzyszkolny

II msce

5

Agnieszka Naworol, Aleksandra Mękal

V edycja konkursu międzyszkolnego „ Ekologia w moim domu”- zorganizowanego przez Gim. Nr 1 im. Ks. ST. Staszica w Lublinie

wyróżnienie

6

Aleksandra Męka, Justyna Smal

Ogólnopolski Konkurs  Plastyczny:

Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu.   

Lautetki

7

Karol Pogwizd

Etap rejonowy kuratoryjnego konkursu matematycznego.

Etap rejonowy konkursu matematycznego „Zagimak”

Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego.

Miejski Konkurs Historyczny o Ziemi Hrubieszowskiej i Ludziach z nią związanych.

Finalista

 

Finalista

Stypendium

Wyróżnienie

8

Klaudia Borusiewicz

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Przebudzeni do życia”

Wyróżnienie

9

Bartosz Kozaczuk

Miejski Konkurs Historyczny o Ziemi Hrubieszowskiej i Ludziach z nią związanych.

Wyróżnienie

10

Konrad Pogwizd

Etap rejonowy kuratoryjnego konkursu z biologii.

Udział

11

Piotr Różniatowski

Wojewódzki  36 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

finalista

12

Patrycja Klain

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

lauratka

 

Udział uczniów w zawodach sportowych

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa zawodów

Osiągnięcie

Szkolne

 

Michał Momot, Piotr Szuryński,Patryk Pakuła, Rafał Zachaj, Andrzej Czajka,Michał Usowski, Karol Jaskorski

Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej

II miejsce

 

Karol Pogwizd

Mistrzostwo Szkoły w Koszykówce Chłopców.

I miejsce

 

Konrad Pogwizd

 Szkolne biegi przełajowe poświęcone  „Bohaterom Września 1939”.

Mistrzostwo Szkoły w Koszykówce Chłopców.

Szkolne biegi przełajowe poświęcone  „Bohaterom Września 1939”

III miejsce

 

I miejsce

I miejsce

 

Daniel Adamkiewicz

Mistrzostwo Szkoły w Koszykówce Chłopców.

I miejsce

Pozaszkolne

 

Karol Pogwizd

Miejska Gimnazjada w Piłce Koszowej.

Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

III miejsce

Finalista

2.

Konrad Pogwizd

Ogólnopolskie Zawody do Pucharu Polski modeli klasy F1N kategoria wiekowa: junior młodszy

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych klasy F1N o Puchar Starosty Powiatu Bocheńskiego, zaliczany do Pucharu Polski

VI Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa w kategorii junior

Otwarte Ogólnopolskie Zawody Modeli  Szybowców Halowych w  konkurencji F1N Juniorów Młodszych Finał Pucharu Polski

Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

III miejsce

 

III miejsce

 

I miejsce

 

 

II miejsce

 

Finalista

 

3

WIELOSZ-HAŁASA Piotr

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Klasy F1N – Zielonka

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Klasy F1N

Otwarte Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowcowych Halowych w konkurencji F1N Młodzików – Finał Pucharu Polski – Tarnobrzeg

III m.

II m. I

 

III m. w klasyfikacji generalnej

4

S. Kapluk, K. Żur, J. Krzyżanowski, A. Flaks , P. Różniatowski, D. Radelczuk

Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców

I miejsce

5

Łukasz Budny

 

 

Gimnazjada Wojewódzka w biegu sztafetowym

4 x 100 m

– srebrny medalista

 

 

Łącznie uczniowie otrzymali 270 nagród książkowych za bardzo wysokie wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych oraz działalność na rzecz szkoły – ufundowanych przez Radę Rodziców oraz zewnętrznych sponsorów.