OSP w Hrubieszowie członkiem zwyczajnym Zarządu Powiatowego ZOSP RP. Podziękowania za wsparcie

W dniu 20 stycznia br. w oparciu o § 34 Statutu Związku – Uchwałą nr 1/2022 Zarządu Powiatowego ZOSP RP – Ochotnicza Straż Pożarna w Hrubieszowie została przyjęta w poczet członków zwyczajnych Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

Reklamy

W praktyce oznacza to, że będziemy mieli swego przedstawiciela w Zarządzie Powiatowym, jako jedyna jednostka z ósmej gminy miejskiej Hrubieszów, który to przedstawiciel – członek Zarządu Powiatowego, będzie bezpośrednio nas reprezentował.

Wielce zaskakujący, dziwny i szokujący stał się dla mnie fakt, że tuż przed głosowaniem tej historycznie dla nas ważnej UCHWAŁY przedstawiciele zarządu z trzech gmin powiatu – Hrubieszów, Werbkowice i Trzeszczany, opuściły nagle salę obrad.

Reklamy

Zaproszony, jako gość i przedstawiciel jednostki, aktualnie z najlepszymi notowaniami operacyjnymi w powiecie i województwie, czuję się osobiście poniżony i zdegustowany takim zachowaniem. Ten incydent to gest pogardy i poniżenia dla pięćdziesięcioosobowej grupy członków OSP Hrubieszów, którzy wielokrotnie wykazali, że zasługują na szacunek, wdzięczność i właściwe traktowanie, szczególnie ze strony władz naszego związku, który powinien nam służyć i nas wspierać.

Szanownym DRUHOM członkom Zarządu Powiatowego ZOSP RP z gmin Dołhobyczów, Horodło, Mircze i Uchanie, w imieniu druhów naszej OSP i własnym, serdecznie dziękuję za wsparcie i głosy w przyjęciu „naszej” Uchwały, a Druhnie Prezes Anecie Karpiuk i Druhowi Tomaszowi Sułkowskiemu za trud przygotowania i zwołania dodatkowego Posiedzenia Zarządu Powiatowego.

­

Stanisław Letnianczyn
Prezes OSP Hrubieszów

Zobacz też:

Historyczny podwójny sukces OSP Hrubieszów! Brawa i gratulacje

Historyczny podwójny sukces OSP Hrubieszów! Brawa i gratulacje


LubieHrubie na Instagramie