Oświadczenie Burmistrza Miasta: Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy Hrubieszowa

Bardzo dziękuję tym wszystkim Państwu, którzy wspierali mnie podczas kampanii referendalnej oraz w dniu 1 grudnia 2013 r. nie uczestnicząc w referendum. Wykazaliście Państwo wielką mądrość i odpowiedzialność za nasze miasto.

Reklamy

Szanowni Państwo

Drodzy Mieszkańcy Hrubieszowa


Bardzo dziękuję tym wszystkim Państwu, którzy wspierali mnie podczas kampanii referendalnej oraz w dniu 1 grudnia 2013 r. nie uczestnicząc w referendum. Wykazaliście  Państwo wielką mądrość i odpowiedzialność za nasze miasto. Takiej odpowiedzialności zabrakło Waszym przedstawicielom w Radzie Miasta skupionych w klubie radnych  „W jedności siła”. Dziękuję tym mieszkańcom, którzy uczestnicząc w referendum poparli mnie. Rozumiem również tych , którzy zagłosowali za odwołaniem mnie z funkcji Burmistrza Miasta, takie są prawa demokracji. Przypuszczam, że większość mieszkańców biorących udział w referendum uwierzyła w kłamstwa i fałszywe oskarżenia mojej osoby rozpowszechniane przez kilka miesięcy przez klub radnych. Mam wielką satysfakcję, że prawda obroniła się sama

Nie czuję się zwycięzcą, straciliśmy wszyscy, a szczególnie nasze miasto, jego wizerunek, który wspólnym wysiłkiem musimy teraz odbudować. Straciliśmy również materialnie wyrzucając  w „błoto” kilkadziesiąt tysięcy złotych na koszty referendum.

Ufam, że mimo wszystko uda nam się dojść do porozumienia i wspólnym wysiłkiem zrealizować zaplanowane do końca  kadencji zadania w imię dobra naszego miasta.

 

Tadeusz Garaj

Burmistrz Miasta