Otwarcie Punktu Sprzedaży PGE Obrót w Hrubieszowie – podziękowania!

We wtorek 31 października o godz. 14 w Hrubieszowie odbyło się otwarcie Punktu Sprzedaży PGE Obrót, zlokalizowanego w siedzibie Posterunku Energetycznego przy ul. Kolejowej 41.

Reklamy

 

Wziął w nim udział Dariusz Czuk – prezes zarządu PGE Obrót, wraz z przedstawicielami Spółki.

Punkt Sprzedaży PGE Obrót w Hrubieszowie będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8 – 16 i będzie realizował obsługę klienta w zakresie:

– zawierania i aktualizacji umów kompleksowych sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji

– zawierania umów kompleksowych w zakresie  sprzedaży paliwa  gazowego

– udzielania informacji w zakresie sprzedaży usług i produktów

– przyjmowania zgłoszeń dotyczących realizowanych umów.

 

(źródło i fot.: PGE Obrót)


***


Podziękowania


Komitet organizacyjny ds. petycji w składzie: L. Kupiec, R. Kawalec, L. Szendrak – informują o pozytywnym rozwiązaniu akcji zbierania podpisów – Biuro Obsługi Klienta PGE powraca do Hrubieszowa od 2 listopada 2017, do poprzedniej siedziby na ul. Kolejowej.

Składamy podziękowania wszystkim, którzy petycję podpisali!!!! – a  także tym, którzy byli zaangażowani w zbieranie podpisów.

Szczególne podziękowania kierujemy do Ministerstwa Energii – które poparło nasze starania i oczywiście podejmującym decyzję – Prezesowi Zarządu PGE w Rzeszowie. Na szacunek wielki zasługują starania: Posła S. Zawiślaka i Pana Janusza Rosołowskiego, dziennikarzy z Kroniki Tygodnia i lubiehrubie.

Ukłony za współpracę kieruję w stronę Pana Burmistrza oraz Sekretarzy Starostwa i Urzędu Miasta, Wójta Gminy Werbkowice i Sołtysów z tereny tej gminy, pracownikom Poczty Polskiej z Hrubieszowa i SKOKu z ABC, Księdzu Proboszczowi ze Św. Mikołaja – W. Oleszkowi i Proboszczowi z Czerniczyna Ks. M. Nizio, dyrektorom szkół z Czerniczyna, Dąbrowy i Mienian, Dyrektor Biblioteki Miejskiej  i pracownikom tejże, Doktorowi Sali i pracownikom jego Przychodni, Notariuszowi P. J. Łacińskiemu, Państwu Radnym Powiatowym m.in. M. Miściorowi, M. Wojturskiej, D. Kozłowskiej, Pani Emilii Trubacz, Państwu  prowadzącym własną działalność – P. Lucynie Lebiedowicz i pracownikom sklepu przy ul. Zamojskiej, P. Markowi Kata, P. Markowi Kudybie, Panu Z. Zygadło, P. Teresie Siemiak, P. Monice Bałbostyn, Pani Anecie Kraszewskiej, Panu A. Borsukiewiczowi, P. K. Prekisowi, właścicielom sklepów z Kryłowa, Mircza i Werbkowic.

Przepraszamy wszystkich, których nie zamieściłam / pominęłam – wynika to z przejęcia zadań i niewiedzy.

Piszę te słowa w dniu szczególnym, na cmentarzu przy Majdanku w Lublinie, na mogile inicjatora naszych działań – ś.p. Jacka Ostańskiego. Powinien zapłonąć wielki, elektryczny znicz – Jacku udało się!

 

L. K.