9 grudnia 2023

Pachniewscy na 2 miejscu

Hrubieszów

Reklamy

W Niedzielę, 21 lutego 2010 r. w sali klubu „Słoneczko” odbył się Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Prezesa Hrubieszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z okazji 50 – lecia Spółdzielni. W turnieju zagrało 19 par m. in. z Zamościa, Chełma, Włodawy, Lublina i Hrubieszowa.

***

Reklamy

Po sześciogodzinnych rozgrywkach Puchar trafił do pary z Zamościa – A. Zawiślak, A. Potrzyszcz. Drugie miejsce zdobyła para rodzinna z Hrubieszowa Jerzy i Piotr Pachniewscy, a trzecie para reprezentująca Chełm i Włodawę – R. Biskup, G. Cieślak. Czwarte miejsce w turnieju zajęła kolejna para z Hrubieszowa – Wojciech Sołtysiak i Marcin Pachniewski

Puchary i dyplomy zawodnikom wręczył Prezes HSM Pan Zbigniew Teterycz życząc dalszych sukcesów w turniejach i w życiu osobistym.

Szczególne podziękowania od kierownika klubu Pani Joanny Bartkowiak otrzymali Wojciech Sołtysiak i Kazimierz Młodzianowski za zaangażowanie i pomoc w organizacji turniejów oraz Pan Janusz Czarnecki Prezes Okręgu Chełmsko – Zamojskiego w Brydżu Sportowym za współpracę i pomoc w organizacji imprez.

***

Źródło SKK Hrubieszów
Opracował – mak