13 kwietnia 2024

Pani Julianna skończyła 100 lat! [ZDJĘCIA]

17 kwietnia 2023 roku, mieszkanka gminy Werbkowice – Pani Julianna Kloc, obchodziła jubileusz 100-lecia urodzin.

Jubilatka urodziła się w 1923 roku, w Skrzyńcu, w gminie Bełżyce. Dzieciństwo i młodość spędziła w rodzinnych stronach. W 1943 roku wyszła za mąż za Stanisława Kloca.

Zajmowała się pracą w gospodarstwie i wychowywaniem dzieci. Jest matką 6 dzieci, babcią 16 wnuków i prababcią 24 prawnuków. Od 1950 roku mieszka w Terebiniu. Wspólnie z mężem przeżyli 49 lat, a od roku 1992 jest wdową.

Pani Julianna interesuje się literaturą religijną i teleturniejami telewizyjnymi. Jej dewizami życiowymi są – modlitwa i wiara w Opatrzność Boską, która nie zawodzi.

Z okazji jubileuszu, dostojną Jubilatkę odwiedzili: wójt gminy Werbkowice – Agnieszka Skubis-Rafalska oraz kierownik Placówki Terenowej KRUS w Hrubieszowie – Piotr Matelski, którzy złożyli życzenia oraz wręczyli kwiaty, prezenty i listy gratulacyjne. Przekazano również życzenia i gratulacje w imienia Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

W tym wyjątkowym dniu Jubilatce towarzyszyła najbliższa rodzina. Nie zabrakło tradycyjnego toastu, odśpiewano „200 lat!”.

Szanownej Jubilatce gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życząc wielu słonecznych dni, pogody ducha i dobrego zdrowia na dalsze lata życia!źródło i fot. UG Werbkowice


Zobacz też:

Hrubieszów: Pani Aniela skończyła 100 lat! [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Pani Aniela skończyła 100 lat! [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →