Pani Weronika Siatka nagrodzona przez Pierwszą Damę! Srebrne Świerki zaśpiewały na gali [ZDJĘCIA]

Pani Weronika Siatka, przedstawicielka Gminnej Rady Seniorów w Hrubieszowie, zajęła drugie miejsce w I edycji konkursu „Razem dla Seniorów” pod honorowym patronatem Agaty Kornhauser–Dudy. Podczas uroczystości zaprezentował się zespół śpiewaczy „Srebrne Świerki”.

Reklamy

25 października, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, odbyła się gala wręczenia nagród w I edycji konkursu „Razem dla Seniorów”. Został on zainicjowany z okazji Światowego i Ogólnopolskiego Dnia Seniora 14 listopada 2021 r. i odbywa się pod honorowym patronatem Pierwszej Damy – Agaty Kornhauser–Dudy.

Pani Weronika Siatka przedstawicielka Gminnej Rady Seniorów w Hrubieszowie, założycielka zespołu śpiewaczego oraz Klubu Seniora „Srebrne Świerki” w Kułakowicach Trzecich, aktywna i wspaniała osoba dająca przykład innym, zajęła drugie miejsce w kategorii „Seniorzy Seniorom”.

Reklamy

­

Organizatorem Konkursu „Razem dla Seniorów” jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzcami w I edycji konkursu w poszczególnych kategoriach zostali:

­

Młodzi Seniorom:

1. Jan Źrebiec.

2. Anna Maciejewska.

3. Alicja Gałęziowska.

­

Seniorzy Seniorom:

1. Bożena Sałacińska.

2. Weronika Siatka.

3. Stanisława Cymerman.

wyróżnienie: dr Anna Boraczyńska.

­

Organizacja, Instytucja, Podmiot gospodarczy – Biznes dla Seniorów:

1. Fundacja „Zwykła Rozmowa”.

2. Fundacja Biedronki.

3. Zielonkowianie 60+/–.

­

Gminę Hrubieszów na gali wręczenia nagród razem z Panią Weroniką Siatką reprezentował wójt Tomasz Zając oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach Aleksandra Muzyczuk. Podczas uroczystości zaprezentował się również zespół śpiewaczy „Srebrne Świerki”.

Serdecznie dziękujemy dla Pani Weroniki za reprezentowanie i promocję Gminy Hrubieszów oraz za zaangażowanie i podejmowanie działań i nowych wyzwań na rzecz osób starszych z naszego terenu – wyraża podziękowania Gmina Hrubieszów.

­


ZDJĘCIA:

źródło: Gmina Hrubieszów / Fot.: www.prezydent.pl


Zobacz też:

Będzie nowa wieża w Gródku

Będzie nowa wieża w Gródku


Zerknij na Instagram →