24 września 2023

Paranienormalni – program Szybcy i śmieszni

Kabaret PARANIENORMALNI ze swoim programem „szybcy i śmieszni” wystąpi w Hrubieszowskim Domu Kultury w niedzielę 22 kwietnia o godz. 16:00.

Reklamy

„Szybcy i śmieszni” – najnowsza sceniczna superprodukcja kabaretu Paranienormalni jest już grana ! W najnowszym programie zobaczyć można zupełnie nowe postacie: boksera z zanikami pamięci, kulturalnego rabusia, psychologa sportowego ale i znaną już doskonale Mariolkę w nietypowym dla niej anturażu.

Mordercze treningi w Górach Skalistych i na pustyni Gobi przynoszą efekty w postaci jeszcze większej porcji energii i wigoru jakimi tryskają wszyscy trzej Paranienormalni. ” Samobójca”, „Koń”,” Mariolka” cz.5 i inne skecze – nówki funkiel nie śmigane, już niedługo będzie można zobaczyć w  Hrubieszowie.

Reklamy

Jakimi prawami rządzi się telewizja, jak jeden krótki list polecony może zmienić życie całkiem normalnej rodziny i co wspólnego z trzodą chlewną może mieć psycholog sportowy, tego wszystkiego, i znacznie więcej dowiecie się, gdy wybierzecie się na najnowszy program „Szybcy i śmieszni” kabaretu Paranienormalni.

Bilety w cenie 45 zł – Hrubieszowski Dom Kultury oraz na portalach internetowych:

Reklamy

www.kabaretowebilety.pl

WWW.biletynakabarety.pl

Informacje: tel. 698 927 117, 503 610 806 lub art.gda@wp.pl