29 września 2023

Paranienormalni – Żarty się skończyły na bis II

Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza na przedstawienie kabaretu Paranienormalni – „Żarty się skończyły na bis II”, które odbędzie się 7 marca w sali widowiskowej HDK.

Reklamy

 

PARANIENORMALNI – Żarty się skończyły NA BIS II

7.03.2015r. Godzina 17.00

Reklamy

Bilety w cenie 50 i 60 zł. do nabycia w kasie HDK w godzinach 800-1500 lub internetowo

www.kabaretowebilety.pl

Reklamy

Paranienormalni wracają do Twojego miasta! To okazja nie tylko dla tych, dla których z powodu dużego zainteresowania zabrakło biletów przy pierwszej wizycie Paranienormalnych, ale także dla tych, którzy chcieliby zobaczyć, jak przez miniony rok ewoluował ich najnowszy program.


Żarty się skończyły

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne?

Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.