Paulina Dobosz z Trójki finalistką ogólnopolskiego konkursu „Dzielę się Pięknem”

Paulina Dobosz z Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie została finalistką ogólnopolskiego konkursu „Dzielę się Pięknem” zorganizowanego w ramach tegorocznej XIII edycji Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Reklamy

Powoli w Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie dobiega końca ogólnopolska kampania profilaktyki „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, w której jak co roku brali udział uczniowie, nauczyciele i rodzice. Jednym z najważniejszych celów w tym roku było promowanie konstruktywnych postaw, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla młodzieży zachowań prospołecznych jako alternatywy wobec wielu patologii, szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania agresji i przemocy rówieśniczej, ale również dostrzeganie piękna najbliższej okolicy.

W tym celu zostały zorganizowane liczne działania z hasłami kampanii „Na tropie piękna” i „Dzielę się Pięknem”. Hasła tegorocznej kampanii promowane były również w czasie imprez i przedsięwzięć środowiskowych.

Finalistką ogólnopolskiego konkursu „Dzielę się Pięknem” została Paulina Dobosz.

Największym zainteresowaniem cieszyły się konkursy plastyczno – literackie, które pozwoliły dzieciom odkryć w sobie talenty oraz zostali laureatami konkursów:

Dzielę Się Pięknem:
Zuzanna Kuczyńska 
Paulina Dobosz

Eksplorator 
Miłosz Bielecki 
Jagoda Madej

Finalistom gratulujemy!!!

Koordynatorem ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeżwy Umysł jest pedagog Agnieszka Kwiatkowska.


Na zdęciu finalistka konkursu „Dzielę się Pięknem” Paulina Dobosz.