PC i LA z Hrubieszowa w polskich tabelach za sezon 2009

Hrubieszów W w/w dyscyplinach sportowych wysiłek zawodniczek i zawodników jest mierzony i te wyniki mogą być zestawiane w tabelach np. za sezon 2009. Na czele tabel w kraju, open lub w swoich kategoriach wiekowych w podnoszeniu ciężarów z Hrubieszowa znajdują się: Ewa Mizdal, Dorota Chudzik, Adam Sarzyński, a z lekkoatletów Bartłomiej Grzyb.

Reklamy

***

Podnoszenie ciężarów

Kobiety – Open

Kategoria 69 kg
1. Ewa Mizdal 218 kg (98+120)

Kategoria 75 kg
1. Ewa Mizdal 216 kg (95+121)

Kategoria 48 kg
4. Dorota Chudzik 127 kg (59+68)
8. Sylwia Lalik 119 kg (52+67)

Kategoria 53 kg
13. Sylwia Lalik 130 kg (55+75)

Kategoria +75 kg
12. Marta Sołtys 149 kg (64+85)
15. Ewelina Pyrz 142 kg (64+78)

Juniorki do lat 20

Kategoria +75 kg
4. Ewelina Pyrz 142 kg (64+78)

Juniorki do lat 18

Kategoria 48 kg
1. Dorota Chudzik 127 kg (59+68)

Kategoria 53 kg kg
5. Dorota Chudzik 126 kg (56+70)

Kategoria +75 kg
5. Marta Sołtys 149 kg (64+85)

Juniorki do lat 17

Kategoria +69 kg
4. Marta Sołtys 149 kg (64+85)

Kategoria 53 kg
10. Anna Piasecka 97 kg (45+52)

Juniorki do lat 16

Kategoria 69 kg
10. Magda Aronowska 70 kg (31+39)

Mężczyźni – Open

Kategoria 56 kg
2. Marcin Kondziołka 211 kg (98+113)
9. Kamil Lalik 179 kg (79+100)

Kategoria 62 kg
4. Adam Sarzyński 240 kg (105+135)

Juniorzy do lat 20

Kategoria 62 kg
1. Adam Sarzyński 240 kg (105+135)
5. Kamil Lalik 200 kg (82+118)

Kategoria 56 kg
3. Kamil Lalik 179 kg (79+100)

Kategoria 69 kg
7. Adam Sarzyński 239 kg (105+134)

Juniorzy do lat 18

Kategoria 105 kg
8. Będziński Bartłomiej 210 kg (95+115)

Młodzicy do lat 16

Kategoria 45 kg
8. Tarczuk Paweł 81 kg (36+45)
10. Tarczuk Piotr 80 kg (35+45)

Młodzicy do lat 14

Kategoria 62 kg
8. Damian Kasztelan 145 kg (62+83)

***

Lakka atletyka

Kobiety – open

200 m. 58. Aneta Teterycz 25,23

300 m. 67. Aneta Teterycz 42,25

400 m. 58. Aneta Teterycz 57,65

1500 m. 97. Majka Hojda 4:47,63

Chód 5 km. 35. Agnieszka Łatka 27:26,25

Chód 20 km. 19. Agnieszka Łatka 1.57:54

Skok w dal 49. Magda Doroszczuk 5.63

Juniorki do lat 19

100 m. 40 Aneta Teterycz 12,66

200 m. 11. Aneta Teterycz 25,23

300 m. 17. Aneta Teterycz 42,25

400 m. 14. Aneta Teterycz 57,65

Chód 5 km. 11. Agnieszka Łatka 27:26,25

Chód 20 km. 4. Agnieszka Łatka 1.57:54

Juniorki młodsze do lat 17

600 m. 51. Majka Hojda 1:42,54

600 m. 86. Marianna Ulanicka1:46:48

800 m. 28. Majka Hojda 2:19,16

800 m. 61. Marianna Ulanicka 2:22,39

1500 m. 14. Majka Hojda 4:47,63

1500 m. 49. Marianna Ulanicka 5:01,27

Skok w dal 7. Magda Doroszczuk 5.63

Młodziczki do lat 15

100 m. p.pł. 32. Dorota Wójcicka 16,26

300 m. p.pł. 24. Dorota Wójcicka 49,35

Mężczyźni – open

Półmaraton 46. Artur Jabłoński 1.10:10

Maraton 17. Artur Kern 2.25:43

Juniorzy do lat 19

3000 m. 82. Adrian Mielniczuk 9:24,68

Juniorzy młodsi do lat 17

1500 m. 99. Paweł Szostak 4:17,69

2000 m z prz. 68. Mikołaj Raczyński 7:03,15

Młodzicy do lat 15

100 m. 21. Daniel Wyżyn 11,64

100 m. 31. Bartłomiej Grzyb 11,71

W dal 23. Daniel Wyżyn 5.98

Wzwyż 1. Bartłomiej Grzyb 1.97

Dzieci starsze do lat 13

60 m. 7. Michał Łopocki 7,89

100 m. 3. Michał Łopocki 12,12

***

Źródło: PZLA i portal „Polska Sztanga”
Wybrał i opracował
Marek Ambroży Kitliński (mak)

_________________________________________________

Na zdjęciu – Ewa Mizdal dwukrotnie przewodzi polskim sztangistkom w tabelach krajowych za sezon 2009.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010