20 czerwca 2024

Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska – Trójka dla Reksia i przyjaciół – ZDJĘCIA

W hrubieszowskiej Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowana została zbiórka darów i datków na Fundację „Reksio i Przyjaciele”.

Reklamy

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. W naszej szkole chcieliśmy, by uczniowie uczyli się odpowiedzialności, by byli wrażliwi na los innych. Aby nie byli obojętni na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje.

W hrubieszowskiej Trójce zorganizowana została zbiórka darów i datków na Fundację „Reksio i Przyjaciele”.

Reklamy

Celem tego przedsięwzięcia było kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt, zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywnego włączania się do akcji charytatywnych oraz poprawa komfortu życia zwierząt, którym nie udało się jeszcze trafić do kochającego domu. Organizatorem i koordynatorem akcji był Samorząd Uczniowski.

Cieszymy się, że tak wielu uczniów z klas 0 – VIII odpowiedziało na apel i wzięło udział w naszej akcji. Dzieci przynosiły pieniądze, karmę, stare koce, zabawki i akcesoria dla psów. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły.

Reklamy

Podczas tegorocznej akcji zebraliśmy 450 zł.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Justyna Marcych, Ewa Sitnik – Pogwizd

fot. SP nr 3


Zobacz też:

Sukcesy uczniów hrubieszowskiej Trójki

Sukcesy uczniów hrubieszowskiej Trójki


LubieHrubie na Instagramie