Piękno jest w Tobie – warsztaty kosmetyczne w SOSW

W dniu 13 marca 2014 r. w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych odbyły się warsztaty kosmetyczne dla dziewcząt klas gimnazjalnych, Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Reklamy

Uczennice  dowiedziały się jak  pielęgnować swoją cerę, kiedy i jakich kosmetyków należy używać. Ponadto warsztaty okazały się wspaniałą okazją, aby wypróbować niektóre produkty pielęgnacyjne. Ogromną popularnością cieszyły się zabiegi pielęgnacyjne dłoni oraz wykonywany  przez  zawodową kosmetyczkę  makijaż oczu zarówno wieczorowy jak i dzienny. Wszystkie uczestniczki warsztatów dostały skromne upominki. Wyniesione umiejętności z pewnością będą przydatne w życiu naszych uczennic, dlatego też mamy nadzieję, że warsztaty te będą w przyszłości powtórzone.

Serdeczne podziękowanie za przeprowadzone warsztaty kosmetyczne dla Pań Ewy Kaszuckiej, Diany Szelepajło, Sylwii Popik, Justyny Kasperydus. Dziękujemy za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość.


Zdjęcia »


Info i fot. PZPSW