Pierwsze urodziny WWW.MKSUNIA.FUTBOLOWO.PL

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

25 maja 2008 roku została założona nieoficjalna strona Unii Hrubieszów. Od tej daty minął już rok i właśnie dziś serwis obchodzi swoje pierwsze urodziny. Ważną datą dla historii tego serwisu jest dzień 16 grudnia 2008 roku, kiedy to strona www.mksunia.futbolowo.pl stała się stroną oficjalną MKS UNIA Hrubieszów.

Przez pierwszy rok swojej działalności serwis odwiedziło ponad 110 000 tys. osób.

Dziękujemy!!!

Pragniemy serdecznie podziękować również wszystkim tym osobom, które chociażby w małym stopniu przyczyniły się do rozwoju serwisu www.mksunia.futbolowo.pl.

Stronę Unii Hrubieszów tworzą: Mariusz Zając (Mario) oraz Krzysztof Jóźwik (Józek).

Popularność strony rośnie z dnia na dzień, a najlepiej świadczą o tym statystyki odwiedzin – portal stał się jednym z najczęściej odwiedzających stron internetowych, jeśli chodzi o Zamojską Klasę Okręgową.

Strona jest na bieżąco aktualizowana i można na niej znaleźć wiele ciekawych informacji nie tylko o Unii Hrubieszów, ale również o innych zespołach, czy też innych wydarzeniach sportowych. Felietony, wywiady, zapowiedzi i podsumowania kolejek ligowych, relacje live, zdjęcia, wiele ciekawych artykułów – to wszystko znajdziecie właśnie na www.mksunia.futbolowo.pl.

Autorzy wkładają w ten serwis pasję, wiele godzin pracy i serce tak, aby strona spełniała oczekiwania kibiców. Strona ta wymaga wiele poświęceń oraz czasu. Redakcja, tworząc ten serwis kieruje się zasadą:
„Trwaj w tym, co kochasz – Unia Hrubieszów ponad wszystko!”

Mamy nadzieję, że kolejny rok istnienia w sieci serwisu www.mksunia.futbolowo.pl będzie równie udany jak ten mijający a może nawet i lepszy.

Z wyrazami wdzięczności oraz ze sportowym pozdrowieniem
Mario & Józek
www.mksunia.futbolowo.pl

***

Redakcja LubieHrubie.pl z okazji Jubileuszu składa portalowi mksunia.futbolowo najserdeczniejsze życzenia dalszej owocnej pracy i samych sukcesów na internetowej niwie. Odkąd zaczęliście Panowie działać, wreszcie wiemy, co się w Unii dzieje. Mamy nadzieję, że Zarząd klubu wynagrodzi Wasz trud w jakikolwiek sposób, choć sam, prawdę mówiąc mocno w to wątpię.
Chwała Wam za to, co robicie i za to, że mimo Waszej dewizy zachowujecie w swej działalności dystans i obiektywizm. Być może o tym nie wiecie, ale kierujecie się również inną, obcą wielu „ważnym” ludziom tego miasta zasadą:
”Jak już coś robisz, to rób to kurde dobrze!!!”

STO LAT !!!

Hrubieszow LubieHrubie 2009