Pierwszy numer kwartalnika motocyklowego „Swoimi Drogami”

W niedzielę ukaże się pierwszy numer kwartalnika motocyklowego „Swoimi Drogami”, którego redaktorem naczelnym jest Mariusz Sawa z Werbkowic. W numerze będzie zamieszczony opis hrubieszowskiego szlaku sakralnego objechanego motocyklem.

Reklamy

Czasopismo „Swoimi Drogami” – pismo zwyczajnych motocyklistów jest nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Raz na kwartał oddajemy w Wasze ręce ponad 90 stron materiału ociekającego pasją motocyklową. Głównym założeniem jest to, że ma to być GAZETA dla ludzi, a nie kolorowa wydmuszka bez głębszej treści. Nasze pismo jest do czytania, a nie przejrzenia i zapomnienia.

Wyjątkowi ludzie, klimatyczne teksty, wspaniałe podróże, oryginalne motocykle – czyli pasja i klimat! To właśnie oferuje „Swoimi Drogami” idąc niejako pod prąd obecnym trendom.

Początkowo SD miało pojawić się w wersji papierowej i kosztować niecałe 10 zł (mniej niż dycha – takie hasło chcieliśmy umieścić pod ceną). Jednakże po długich dyskusjach i analizach postanowiliśmy zrezygnować z ograniczeń w postaci ilości stron, konieczności walki z drukarnią, firmami kolportującymi prasę itd. Biorąc pod uwagę obecny rozwój technologii i dobre rady mądrych ludzi postanowiliśmy podjąć się stworzenia pierwszego w Polsce w pełni profesjonalnego, pisma elektronicznego dla motocyklistów!

Zapraszamy do lektury.

swoimidrogami.pl