Pijani rodzice opiekowali się 2-latkiem

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali wczoraj pijanych rodziców 2-letniego chłopca. 64-letni mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, a 24-letnia matka dziecka blisko 2,5 promila. Z uwagi na fakt, że dziecko było chore, decyzją sądu pozostało w szpitalu. Rodzice odpowiedzą przed sądem za niewłaściwą opiekę nad dzieckiem.

Reklamy

Wczoraj około godziny 21: 00 dyżurny hrubieszowskiej policji został poinformowany, że w jednym z mieszkań przy ulicy Żeromskiego, ma przebywać małe dziecko pod opieką pijanych rodziców.

Kiedy policjanci przybyli pod wskazany adres, zobaczyli dwuletniego chłopca leżącego w łóżeczku oraz jego rodziców, których stan wyraźnie wskazywał, że są pijani.

Jak ustalili policjanci 24-letnia matka dziecka miała blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast 64-letni ojciec chłopca miał blisko 1,5 promila. Dziecko zostało przewiezione do szpitala, z uwagi na fakt, że jest chore i musi zażywać lekarstwa. Rodzice odpowiedzą przed sądem za niewłaściwą opiekę nad dzieckiem.

***

Źródło:
KPP w Hrubieszowie
(mł. asp. Edyta Krystkowiak)