Piłka ręczna w Hrubieszowie

Odkąd sięgam pamięcią, zawsze była w Hrubieszowie sekcja piłki ręcznej. Chłopcy z chęcią zbierali się w hrubieszowskim klubie i grali. Tak było do czasu gdy… coś się stało… Obecnie sekcja piłki ręcznej praktycznie nie istnieje!

Reklamy

i>Czy nie można reaktywować tej dyscypliny?

Można, bo są chętni do poprowadzenia i do trenowania. Chłopcy ze wszystkich szkół średnich: Staszica, Mechanicznej czy Kościuszki zadeklarowali chęć uczestniczenia w treningach.

Nie jesteśmy słabi, skoro naszymi zawodnikami interesuje się Zamość czy Lublin, skoro rokrocznie nasze drużyny szkolne z powodzeniem walczą w rejonowych, a nawet wojewódzkich finałach rozgrywek w różnych kategoriach wiekowych.

Dlaczego więc marnujemy szanse na własną drużynę szczypiorniaka?

Kibic Szczypiorniaka
(personalia znane redakcji)