Piłkarskie rozgrywki 02/03.10.2011 r.

W klasie okręgowej Kryształ Werbkowice wygrał na wyjeździe, Unia nadal doprowadza kibiców do rozpaczy, w klasie A wszystkie zespoły zwycięskie i Płomień Spartan nadal przewodzi, w klasie B w derbach Kresy Dołhobyczów rozgromiły Altusa z Szychowic, GLKS z Jarosławca przegrał, ale już nie wiele. Juniorzy młodsi Unii nadal wygrywają i to cieszy.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Marcin Kondratiuk z Płomienia Spartan Nieledew strzelec jednej z bramek w ostanim meczu z Szyszłą w Tarnoszynie (zdj. ze str. Płomienia)

Piłkarskie rozgrywki 02/03.10.2011 r.

Zamojska Klasa Okręgowa

Entra Sparta Łabunie – Kryształ Werbkowice 0 : 2, skład Kryształu: Robert Suchodolski, Krzysztof Krupa, Paweł Musiał, Maciej Wójtowicz, Sebastian Juszczuk,Adrian Brzozowski (bramka), Damian Tyrka (80’ Łukasz Byra), Krystian Oleszczuk,Bartek Reszczyński, Mariusz Musiał (75″ Tomasz Przeworski), Daniel Waga (bramka)

Unia Hrubieszów – Tanew Majdan Stary 0 : 5

Ro-Ma Relax Księżpol – Olimpiakos Tarnogród 1 : 0

Ostoja Skierbieszów – Aleksandria Aleksandrów 1 :3

Olimpia Miączyn – Korona Łaszczów 0 : 1

Grom Różaniec – Igros Krasnobród 2 : 1

Echo Zawada – Victoria Łukowa-Chmielek 4 :2

AMSPN Hetman Zamość – Tur Turobin przełożony na 12.10

Tabela po 9 rundach

1 Korona Łaszczów 9 25 19:5
2 Aleksandria Aleksandrów 9 24 30:8
3 Grom Różaniec 9 23 33:12
4 AMSPN Hetman Zamość 8 22 48:4
5 Olimpia Miączyn 9 19 25:9
6 Kryształ Werbkowice 9 16 14:11
7 Ostoja Skierbieszów 9 15 13:11
8 Igros Krasnobród 9 12 23:17
9 Echo Zawada 9 12 16:23
10 Entra Sparta Łabunie 9 9 12:18
11 Victoria Łukowa-Chmielek 9 7 10:26
12 Unia Hrubieszów 9 6 16:25
13 Ro-Ma Relax Księżpol 9 5 8:20
14 Tur Turobin 8 4 10:24
15 Tanew Majdan Stary 9 4 11:31
16 Olimpiakos Tarnogród 9 1 3:47

Następna runda 8/9.10.2011

Tur Turobin – Unia Hrubieszów, niedziela, 9.10.g.14.00
Victoria Łukowa/Chmielek – Kryształ Werbkowice,niedziela, 9.10.g.15.00
Olimpiakos Tarnogród – Echo Zawada
Tanew Majdan Stary – Relax Księżpol
Igros Krasnobród – AMSPN Hetman Zamość
Aleksandria Aleksandrów – Grom Różaniec
Olimpia Miączyn – Ostoja Skierbieszów, niedziela, 9.10.g.15.00
Korona Łaszczów – Sparta Łabunie

Zamojska Klasa „A” – grupa II

Szyszła Tarnoszyn – Płomień-Spartan Nieledew 1:3 (1:2), Skład Płomienia …: Traczuk – Kondratiuk, Bednarczuk, Bogucki – Łysiak, Szopiński, Bobak, Kożuch, Brzuchala (70′ Nieradko) – Podgórski, Koszel (80′ Raczyński). Bramki: Bednarczuk, Podgórski, Kondratiuk

Huragan Hrubieszów – Pogoń 96 Łaszczówka 3:1 (1:0), Bramki: 1 Ptak, 1 Wasilewicz, 1 Grzeszczuk. Kadra: Barczuk – Tytuła, Zalewski, Kogut, Daciuk (46 Grzeszczuk), Sekulski, Gis (76 Sidorowicz), Wasilewicz, Góra (60 Kuźmiński), Ptak, Kucy.

Graf Chodywańce – Andoria Mircze 1:3, kadra Andorii: Kornel Lizun, Łukasz Wojtowicz, Kamil Sitarz, Marcin Bakalarczyk, Kamil Matysiak, Konrad Kabaciński, Damian Zieliński, Piotr Grzywna, Jakub Pańczyk, Mateusz Zub, Paweł Pacaj, Patryk Szwiec, Bartłomiej Brzyski, Damian Podolak, Paweł Siewierski, Pryl Paweł, Mateusz Lizun , Jerzy Smyk, Wojtek Baran, Łukasz Ciasnocha, Kamil Demusiak

Szumy Susiec – Omega II Stary Zamość 2 : 1

Metanoja Lipsko – Granica Lubycza Królewska 0 : 3

Orkan Bełżec – Spartakus Szarowola 1 1 : 1

Zryw Ulhówek – Ruch Machnów Nowy 1 : 1

Tabela po 8 rundach

1 Płomień-Spartan Nieledew 8 24 27:8
2 Orkan Bełżec 8 20 19:7
3 Spartakus Szarowola 1 8 17 24:11
4 Granica Lubycza Królewska 8 15 17:5
5 Omega II Stary Zamość 8 15 16:13
6 Szumy Susiec 8 12 17:22
7 Pogoń 96 Łaszczówka 8 11 21:16
8 Huragan Hrubieszów 8 9 18:21
9 Ruch Machnów Nowy 8 8 7:17
10 Andoria Mircze 8 8 16:19
11 Szyszła Tarnoszyn 8 6 17:22
12 Graf Chodywańce 8 5 12:18
13 Metanoja Lipsko 8 4 11:22
14 Zryw Ulhówek 8 4 12:33

Następna runda 8/9.10.2011

Płomień Spartan Nieledew – Metanoja Lipsko, ?
Andoria Mircze – Szyszła Targoszyn, niedziela, 9.10.g.14.00
Omega II Stary Zamość – Huragan Hrubieszów, niedziela, 9.10.g.11.00
Spartakus Szarowola – Szumy Susiec
Granica Lubycza Królewska – Orkan Bełżec
Ruch Machnów Nowy – Graf Chodywańce
Pogoń 96 Łaszczówka – Zryw Ulhówek

Zamojska Klasa „B” – grupa II

Kresy Dołhobyczów – Altus Szychowice 9 :0

Legion Komarów – GLKS Jarosławiec 2 :0

Perła Telatyn – GKS Tarnawatka 5:3

Sparta Wożuczyn – Orzeł Cześniki 3:0


Tabela po 4 rundach

1 Sparta Wożuczyn 4 12 18:1
2 Kresy Dołhobyczów 4 9 14:6
3 AMSPN Hetman II Zamość 3 9 11:3
4 Orzeł Cześniki 4 6 20:6
5 Legion Komarów 3 6 7:3
6 Perła Telatyn 3 3 6:7
7 GKS Tarnawatka 3 0 4:12
8 GLKS Jarosławiec 4 0 2:22
9 Altus Szychowice 2 0 0:22

Następna runda 8/9.10.2011

Pauza: GLKS Jarosławiec.
Altus Szychowice – Perła Telatyn, niedziela, 9.10.g.15.00
AMSPN Hetman II Zamość – Kresy Dołhobyczów, niedziela, 9.10.g.11.00
Orzeł Cześniki – Legion Komarów
GKS Tarnawatka – Sparta Wożuczyn

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Sparta Łabunie – Kryształ Werbkowice 4:1, Skład Kryształu: Makowski (45’Stankiewicz), Nosal, Bondyra, Piotr Tarczuk, Piotr Pietrynka- Byra(45′ Paweł Pietrynka), Kamil Dudas (asysta), Staszewski, Czarnecki – Jacek Jaskuła – bramka (70’Radelczuk), Kawka

Ostoja Skierbieszów – Aleksandria Aleksandrów 3 :1

Olimpia Miączyn – Korona Łaszczów 8:0

Grom Różaniec – Igros Krasnobród 2:5

Tabela

1 Olimpia Miączyn 8 18 30:8
2 Igros Krasnobród 8 16 20:13
3 Ostoja Skierbieszów 7 15 14:5
4 Aleksandria Aleksandrów 8 12 14:14
5 Grom Różaniec 6 10 21:14
6 Sparta Łabunie 5 10 8:5
7 Tanew Majdan Stary 7 9 9:13
8 Kryształ Werbkowice 5 6 10:10
9 Korona Łaszczów 6 4 2:17
10 Tur Turobin 7 3 7:20
11 Victoria Łukowa-Chmielek 5 3 6:22

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

Szyszła Targoszyn – Płomień-Spartan Nieledew 3:3

Huragan Hrubieszów – Pogoń 96 Łaszczówka 0:1, Skład Huraganu: Koza, Gruszczyński, Tabuła 40 – Gajewski, Ciężczak, Zając, Oleszczuk, Czajka, Pańko, Bida, Zając, Papuda

Orkan Bełżec – Spartakus Szarowola 1 4:1

Zryw Ulhówek – Ruch Machnów Nowy 8:3

Andoria Mircze – wolne, kadra: Konrad Sobczuk, Dariusz Sobienia, Michał Skóra, Kamil Kowalczuk, Mateusz Górak, Paweł Siewierski, Grzegorz Sokołowski, Piotr Jasina, Szymon Małyszem, Przemysław Umer, Damian Chrapoński, Dawid Puc, Adrian Romańczuk, Maciej Maciejewski, Łukasz Kuna

Tabela

1 Pogoń 96 Łaszczówka 7 18 21:10
2 Granica Lubycza Królewska 6 15 33:4
3 Orkan Bełżec 5 15 25:4
4 Płomień-Spartan Nieledew 7 13 20:17
5 Zryw Ulhówek 7 10 18:17
6 Andoria Mircze 7 10 24:19
7 Szumy Susiec 5 7 16:15
8 Spartakus Szarowola 1 6 6 9:16
9 Ruch Machnów Nowy 7 3 18:40
10 Huragan Hrubieszów 6 1 9:28
11 Szyszła Tarnoszyn 5 1 6:29

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

Unia Hrubieszów – Stal Poniatowa 4 : 0
MOSiR Huragan – Czarni D 4 : 0
Janowianka – Ogniwo 1 : 0
Stal Kr – Opolanin 4 : 1
Granit – KS LUBLIN-WIDOK 3 : 3
Wisła P – BKS UNIA 2 : 2
OSiR B – Omega X-X

Lubelska Klasa A – grupa III

GKS Niedźwiada – Wodnik Uścimów 6-2
LKS Trawniki – Vir Dorohucza 2-2
Błękit Cyców – KS Nasutów 6-0
Świdniczanka Świdnik Mały – GLKS Michów 4-0
Tajfun Ostrów Lubelski – Ludwiniak Ludwin 5-0
Perła Rokitno – Huragan Siostrzytów 7-1
KS Ciecierzyn – Zawisza Garbów 2-1

Tabela po 7 rundach

1. Świdniczanka Świdnik Mały 21 18-2
2. GKS Niedźwiada 15 24-17
3. Tajfun Ostrów Lubelski 15 25-9
4. Ludwiniak Ludwin 13 16-14
5. Vir Dorohucza 12 15-11
6. KS Ciecierzyn 12 17-17
7. Perła Rokitno 12 23-11
8. GLKS Michów 10 13-15
9. Błękit Cyców 7 15-17
10. LKS Trawniki 7 13-16
11. Huragan Siostrzytów 6 11-19
12. KS Nasutów 4 11-24
13. Zawisza Garbów 4 6-24
14. Wodnik Uścimów 4 11-22

Następny mecz, drużyna szkolona i zasilana bezpośrednio na boisku przez wychowanka Unii Hrubieszów Marka Huberta Kitlińskiego GKS Niedźwiada gra w Trawnikach z miejscowym LKS.

***

Opracował – mak