PJK Wschodni – zapraszamy do polubienia profilu hrubieszowskiego rapera

PJK Wschodni – Raper od ponad dekady, jego styl charakteryzuje się lekkim floo i agresywnym brzmieniem, mnóstwem porównań punch linów oraz Hashtagów. Od zawsze preferował mocne texty braga połączone z jasnym, prostym przekazem.

Reklamy


Swoją przygodę z rapem zaczął w rodzinnym mieście Hrubieszowie wraz z Koniem, z którym stworzyli grupę o nazwie MCSquad. Pierwsze kawałki były żenujące i wręcz komiczne, lecz z biegiem czasu squad zaczął się rozwijać.

Po nagraniu płyty UMCS, PJK z Koniem stworzyli grupę o nazwie MARATON. Po czasie powstał zespół o nazwie 3aisz squad/MARATON, który prężnie utrzymywał działalność muzyczno – koncertową.

Po przeprowadzce do Warszawy, PJK zajął się solowym mixtap-em o nazwie Prawdziwy RAP. Po zapoznaniu się z raperem z Targówka Cesterem, powstał squad PCW (Project Centralno Wschodni), który niestety po roku się rozpadł.

W roku 2013 po spontanicznym melanżu PJK i Kaczor połączyli siły i stworzyli grupe o nazwie Rapu Wschodnia Strona, która do dziś prowadzi działalność studyjno – odzieżowo – koncertową w Warszawie i nie tylko.

Aktualnie PJK Wschodni wydaje kolejny mixtape pt: BRAGADEMIA, który jest nawiązaniem do dawno zaczętego projektu do dzisiaj spoczywającego tylko na dysku w studiu. W ostatnim czasie PJK wraz z RWS i DJem Maestro bardzo się rozwijają i mają „WIELKIE” plany, które już po częśći zostały zrealizowane.

 

PJK na swoim koncie ma 9 albumów: 

– „UMCS”- (Umiejętność squad), 
– „Maramamaraton”- (Maraton squad), 
– “LHR-y”- (Maraton squad), 
– “NDW”- (3aisz squad), 
– „Epidemia” (Maraton squad)
– „Prawdziwy RAP”- (solo), 
– „PROLOG” (RWS)
– „Lokalny Patriota” (RWS),
– „BRAGADEMIA” (solo)Więcej na: