14 czerwca 2024

Podpisano umowę na remont Urzędu Miasta Hrubieszów – ZDJĘCIA

Władze Hrubieszowa podpisały umowę na wykonanie remontu i termomodernizacji budynku Urzędu miasta i Starostwa Powiatowego przy ul. mjr H. Dobrzańskiego „Hubala” 1.

Reklamy

W dniu 24.11.2020 r. burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska podpisała umowę w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Starostwa Powiatowego i Gminy Miejskiej Hrubieszów”, który realizowany jest w partnerstwie z Powiatem Hrubieszowskim.

Realizacja projektu polegała będzie nie tylko na poprawie estetyki samego budynku i otoczenia, ale przede wszystkim na zredukowaniu zużycia energii cieplnej i elektrycznej związanej z jego użytkowaniem oraz dostosowaniu dla osób niepełnosprawnych.

Reklamy

Zakres prac obejmie: termomodernizację budynku – węzeł cieplny kompaktowy, instalację fotowoltaiki, instalację CO, wymianę oświetlenia na LED, wymianę pokrycia dachowego oraz dostosowanie budynku dla osób niepełnosprawnych.

Całkowita wartość projektu wynosi 2 520 205,75 zł, a dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej 1 361 382,60 zł. Wykonawcą prac będzie firma z Zamościa.

Reklamy

­

info: UM Hrubieszów, fot. UM Hrubieszów, lubiehrubie.pl