Podsumowanie kampanii wyborczej KWW LHR Wspólna Przyszłość

Kandydaci z LHR Wspólna Przyszłość na radnych i kandydatka na burmistrza 11 listopada spotkali się w restauracji „U Chłopa” na Lipicach. W czasie spotkania podsumowano przebieg promocji przedwyborczej poszczególnych kandydatów.

Reklamy

 

Ustalono również, że na zakończenie kampanii zostanie przeprowadzona mała promocja przez mobilną reklamę, co zostało zakceptowane. Kandydatka na burmistrza – Pani Halina Kowalczuk podziękowała wszystkim za udział i zaprosiła do dalszej promocji oraz spotkania po wyborach. Rozdzielono również zadania na ostatnie dni przed ciszą.


Szanowni Hrubieszowianie!

Reklamy

W związku z moją duża aktywnością w mieście przed wyborami bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony  mi   czas i okazaną  życzliwość. W szczególnośći  dziękuję tym osobom, które pozwoliły mi na umieszczenie moich plakatów na oknach wystawowych w sklepach i domach. Przy każdym spotkaniu okazywano zarówno mi jak i moim przedstawicielom bardzo wiele życzliwości i zainteresowania. To nowe doświadczenie dało nam jeszcze więcej wiary w to, że mamy dla Was Szanowni Mieszkańcy  obowiązek walczyć o wspólną lepszą przyszłość dla nas wszystkich. Wierzę, że otrzymam szansę i wiele osób, które zauważają dobry program dla ludzi i miasta obdarzy mnie i moich kandydatów kredytem zaufania i zagłosuje na nas. Pragnę aby ndchdzący czas był dla nas powodem do dumy i radości. Jeszcze raz dziękuje Wszystkim za okazywaną mi życzliwośc pomoc  i zachęcanie do działania. Po wyborach postaram sie dotrzeć do wszystkich życzliwych i osobiście podziękować.  

Chciałabym również prosić Wszystkich Mieszkańców, aby niezależnie preferncji wyborczych brali udział w wyborach ponieważ mamy szansę kształtowania losu Naszej „Małej Ojczyzny” Hrubieszów.

 

Z poważaniem

Halina Kowalczuk

Wszystkich wyborców zapraszamy do zapozanania się z Panią Haliną Kowalczuk i kandydatami na Radnych na portalu facebook.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004380135682.