Podsumowanie konkursu W kręgu Harrego Pottera

W dniu 14.06.2006 r. odbył się finał konkursu czytelniczego W KRĘGU HARREGO POTTERA, którego organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie.

Reklamy

br />Uczestnikiem w/w konkursu mogła zostać każda osoba pragnąca wykazać się wiedzą na temat przygód Harrego Pottera. Zabawa trwała 6 tygodni (od 10 maja do 14 czerwca), podczas których w każdą środę MBP ogłaszała kolejne 3 pytania konkursowe. Uczestnicy umieszczali je na specjalnym formularzu. Wypełniony formularz zawierający odpowiedzi na wszystkie 15 pytań należało złożyć w siedzibie MBP, gdzie weryfikowali je organizatorzy konkursu.
14 czerwca 2006 r. o godz. 15.00 w siedzibie MBP odbyło się uroczyste losowanie nagród. Na imprezę zaproszeni byli wszyscy uczestnicy konkursu. W wyniku losowania nagrody otrzymali:
1. Agata Wieczorek
2. Agnieszka Wieczorek
3. Anna Łącz
4. Marta Jaroń
5. Iga Barańska
6. Dymitr Śniadowski
7. Ewelina Laskowska

Fundatorami konkursowych nagród byli:
* KSIĘGARNIA „ECU” Z SIEDZIBĄ W HRUBIESZOWIE
* MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W HRUBIESZOWIE

Uczestnicy finałowego spotkania mieli możliwość krystalizacji swoich wiadomości, poznania innych fanów Harrego oraz wymiany poglądów na temat twórczości Joanny Rowling i filmowych ekranizacji jej książek. Było wiele zabawy i śmiechu. Po zakończeniu uroczystości wszyscy opuszczali bibliotekę w wyśmienitych humorach, deklarując chęć uczestnictwa w podobnych przedsięwzięciach.

Tekst opracowała Katarzyna Suchecka, MBP

zobacz zdjęcia >>