Podsumowanie roku szkolnego 2007/2008 SP nr 3

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

11 grudnia w Hrubieszowskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2007/2008.

***

Osiągnięcia uczniów SP nr 3 w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2007/2008

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Kolorowy świat fantazji – Czechy-Trinec
Wyróżnienie Wiktoria Wojda kl. IIb Opiekun Anna Kryszczuk

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – „Janusz Korczak znany i nieznany”
Laureat Rafał Czapka kl. IIId Opiekun Iwona Rubacha

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ludzie gościńca – wędrowcy, pielgrzymi, tułacze”
Laureat zbiorowy Uczniowie kl. IId Opiekun Agnieszka Handziuk

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Klas z Wyobraźnią „Nasza szkoła z bajki”
Laureat zbiorowy Uczniowie kl. IIId
Aleksandra Szostak kl. IIId Opiekun Iwona Rubacha

XXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej Słupsk 2008
Laureaci proza
Gabriela Gałecka „Ambicja i przemęczenie” Opiekun Marta Słupna
Izabela Głowacka „Magiczna trzynastka” Opiekun Ewa Sitnik-Pogwizd
Wyróżnienie proza
Jagoda Madej „O śniadaniu, które dostało Order Uśmiechu” Opiekun Iwona Rubacha

Ogólnopolski Konkurs Literacki dla Dzieci i Dorosłych „Razem z Guziołkiem piszemy bajki”
Laureaci
Aleksandra Tlak kl. IIId „Przygoda z magiczną paprocią”
Filip Weremij kl. IIId „Dziwny sen” Opiekun Iwona Rubacha
W kategorii nauczyciele
Iwona Rubacha „Łap wiatr w żagle i scenariusz zajęć „Ruszamy z pomocą słoniom”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Godność i Prawa Dziecka” w ramach Kampanii Szkoły dla Afryki
Wyróżnienie
Olga Grabowska kl. IVb Opiekun Justyna Marcych

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magia w filmie”
Wyróżnienie
Adriana Jabłońska IVc, Bartłomiej Duduś IVb, Kinga Panasiewicz Ib, Michał Romański Ib, Ewa Kurzępa Ib, Krystian Kowalski Ib, Michał Banaszek IVb, Sebastian Gardyński Vd, Dominika Duduś VIa, Klaudia Smerdel IVc, Patryk Mazurek Ib, Anna Josse Ib, Mateusz Buczek IVc, Karolina Wolanin I b
Opiekunowie Aneta Franke, Anna Kryszczuk

VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny Rodzina Rodzinne Korzenie
Laureatka Barbara Marut kl. IVa Opiekun Alicja Ryszkowska

Konkurs Językowy Test Oxford Plus 2007, Kategoria Język Angielski
Laureaci
Bocheńska Joanna VIa, Dalmata Piotr VIa, Domina Mateusz VIa, Hajkiewicz Magdalena VIa, Perelmuter Sara VIa, Tumiłowicz Dominik VIa, Szkalej Magda VIb, Wesołek Ewa Va
Opiekunowie Bożena Szlonzak, Ewelina Frąc

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny etap wojewódzki
Laureat Piotr Dudek kl. VId Opiekun Andrzej Gierbienis

Kuratoryjny Konkurs Przyrodniczy etap wojewódzki
Laureat Piotr Dudek kl. VId Opiekun Justyna Marcych

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2008
Wyróżnienia
Anna Radomska IIId, Aleksandra Bachusz IIIb, Izabela Janicka IIIb, Dawid Bylina Vd, Piotr Dudek VId, Mateusz Domina VIa
Wynik bardzo dobry
Hubert Chachler kl. IIb Opiekun Alicja Ryszkowska

Konkurs Matematyczny SZPAK
Laureaci
Barbara Woźniak kl. Vd Opiekun Paweł Nowak
Piotr Dudek kl. VId Opiekun Andrzej Gierbienis
Finaliści
Gabriel Szwaczkiewicz IVa, kajetan Pańko Vb, Marcin Drączkowski Va, Karol Kozakiewicz Va, Grzegorz Dąbrowski Va, Anna Okuniewska VIb, Magda Szkalej VIb, Bartosz Kozłowski VIb, Jakub Sokal VIb

Konkurs Matematyczny dla klas III organizowany przez LSCDN w Zamościu
Laureat
Damian Jóźwiak
opiekun – Jadwiga Hukowska

Ogólnopolskie Czwartki Lekkoatletyczne
Paweł Małyszka II miejsce na 60 m Opiekun Tomasz Szlonzak
Finaliści
Katarzyna Wiśniewska, Paulina Kidyba, Wiktoria Ciesielczuk, Patryk Krygiel, Michał Martyniuk, Krystian Malowany

Wojewódzkie Igrzyska w MINISIATKÓWCE
V miejsce zespołowo
Jakub Nowak, Konstanty Mękal, Mateusz Pańko, Jakub Dąbek, Kacper Nowosad, bartłomiej Krasocki
Opiekunowie Tomasz Szlonzak, Joanna Różańska, Paweł Jędrzejewski

info i foto
Szoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie

zdjęcia >>

Hrubieszow 2008-12-19