Podziękowanie od Hrubieszowskiego Klubu Kolekcjonera

Hrubieszowski Klub Kolekcjonera składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy oddali hołd bohaterom pochowanym na hrubieszowskim cmentarzu.

Reklamy

Hrubieszowski Klub Kolekcjonera składa serdeczne podziękowanie dla wszystkich uczestników, którzy zaszczycili swoją obecnością w dniu 11 listopada, w Święto Niepodległości, na miejscowym cmentarzu parafialnym, zapalając znicze i składając kwiaty w doniczkach – chryzantemy, na grobach poległych żołnierzy legionistów i i innych bohaterów, którzy walczyli o Polskę i naszą Ziemię Hrubieszowską, tym samym oddając im hołd oraz poznając historię bohaterów.

Serdeczne słowa podziękowania składamy na ręce Pani Starosty Powiatu Hrubieszowskiego Anety Karpiuk, Wicestarosty Powiatu Hrubieszowskiego Pana Marek Katy, Członka Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego Pana Andrzeja Barczuk, przedstawiciela Światowego Związku AK Pana Bogusława Jakubiak, Funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie Pana Andrzeja Gardyńskiego, członków Hrubieszowskiego Klubu Kolekcjonera pod przewodniczącym Mirosława Borysiewicza, Jana Kalisza i Mieczysława Zapała.
Należy też wspomnieć , że od Pani Starosty otrzymaliśmy 21 pięknych doniczek z kwiatami, tyle mogliśmy zabrać jednorazowo do samochodu. Zostały złożone na grobach bohaterów, jest to piękny patriotyczny gest, tego nie przywidywaliśmy.

Przepraszamy, że nam zabrakło czasu, bo to zajęło i tak około dwóch godzin,zimno, ale gdy będą innych bohaterów uroczystości na pewno będziemy w nich uczestniczyć.

Na koniec usłyszeliśmy piękne słowa podziękowania i wsparcia z ust Pani Starosty.

DZIĘKUJEMY BARDZO ZA UCZESTNICTWO W TYCH OBCHODACH.

­

Hrubieszowski Klub Kolekcjonera


fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

Zobacz też:

Hrubieszów: Powiatowe obchody Święta Niepodległości