Policja rozbiła gang narkotykowy. Zatrzymany mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego

13 kilogramów amfetaminy, blisko 200 gramów marihuany, aparaty komórkowe, urządzenia służące do zagłuszania telefonów oraz prawie 85 tys. zł zabezpieczyli policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie. Zatrzymano siedmiu mężczyzn podejrzanych o udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających. Akcja objęła również powiat hrubieszowski.

Reklamy

 

W miniony poniedziałek policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie niemal jednocześnie weszli do kilku mieszkań. Do aresztowań doszło na terenie powiatów: chełmskiego, łęczyńskiego oraz hrubieszowskiego. Zatrzymano siedmiu mężczyzn w wieku od 22 do 57 lat. Policyjne działania prowadzone były pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli telefony komórkowe, urządzenia służące do zagłuszania telefonów oraz 85 tys. zł.

Zabezpieczono także narkotyki, łącznie 13 kilogramów amfetaminy i blisko 200 gramów marihuany. Wartość samej  amfetaminy szacowana jest na blisko 400 tys. zł.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj  dorowadzeni zostali do Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Za udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających grozić im może kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Wideo:

http://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/56746,KWP-Podejrzani-uslyszeli-zarzuty-policjanci-zabezpieczyli-narkotyki-i-pieniadze.htmlźródło i fot. KWP Lublin