Policyjne newsy 30 stycznia 2006

24 stycznia
W godzinach wieczornych, w szpitalu w Hrubieszowie nastąpiły dwie kradzieże. W jednym przypadku w Sali pooperacyjnej, na której leżały dwie podłączone do aparatury pacjentki, sprawca splądrował torebki.

Reklamy

br />Z powodu swego stanu zdrowia poszkodowane nie mogły wezwać pomocy. Mimo tego, że sprawca został spłoszony, zdążył skraść jednej z poszkodowanych dowód osobisty i 100 złotych. Dowód został odnaleziony w pobliżu szpitala.

W drugim przypadku, na oddziale gruźliczym, złodziej okradł 71 letniego pacjenta, któremu zabrał dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu oraz 110 złotych.

Sprawca lub sprawcy obu kradzieży nie zostali do tej pory ustaleni. Policja prosi wszystkich, którzy w dniu 24 stycznia zauważyli na terenie szpitala cokolwiek podejrzanego, aby zgłaszali to osobiście w Komendzie Powiatowej Policji lub telefonicznie pod numerem 997.

26 stycznia
W miejscowości Rozkoszówka spaliła się stodoła. Zniszczeniu uległ znajdujący się w środku sprzęt rolniczy. Straty oszacowano na 10 tys. złotych. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana.

26/27 stycznia
W nocy z 26 na 27 stycznia w Uchaniach doszło do włamania do sklepu spożywczego i usiłowania kradzieży. Sprawca rozbił szybę o wartości 50 zł.

informacje przekazała rzecznik KPP w Hrubieszowie Justyna Popek