Pomóż wydać debiutancką powieść Adama Szabata!

Adam Szabat, hrubieszowski bard, twórca Teatru Piosenki Młyn, poeta, wokalista i jak się okazuje… również pisarz – planuje, wspólnie z Fundacją „Przecinek”, wydanie swojej debiutanckiej powieści pt. „Tajemnica Jareda Straya”. Każdy może pomóc w tym przedsięwzięciu.

Reklamy

 

(…) Czym jest powieść „Tajemnica Jareda Straya”?

Można by powiedzieć, że jest to thriller w dobrym wydaniu. Można by powiedzieć nawet, że thriller detektywistyczny. Można pokusić się też o stwierdzenie, że jest to powieść drogi. A wszystko to i tak nie wystarczy, żeby w pełni oddać charakter „Tajemnicy Jareda Straya”. To książka, która ma w sobie coś z nostalgii za dawnym „miejscem miłym”, Małą Ojczyzną, ale momentami przeradza się w realizację najgorszych koszmarów. Przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią zanurzyć się w świecie przedstawionym, stracić rachubę czasu i nie móc przerwać lektury przed końcem rozdziału. Ta powieść potrafi wciągnąć i wzruszyć. Budować emocje w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń i utrzymywać napięcie aż do finału.(…)

 

W realizacji projektu można pomóc, przyłączając się do zrzutki na: 

https://zrzutka.pl/abbe4a

Tam rówież można znaleźć szczegóły publikacji.

 

***

 

Dorota Grzymała – kustosz działu sztuki Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie:

(…) nie wahajcie się wesprzeć inicjatywy wydania ebooka debiutanckiej powieści znanego i uznanego hrubieszowskiego poety, barda i członka Teatru Piosenki Młyn, Adama Szabata. Zazwyczaj nie agituję ani politycznie, ani ideologicznie ani tym bardziej finansowo, ale z tym utworem Adama mam… szczególną więź… Mogłam na chwilę zostać konsultantką do spraw literatury, krytyczką oraz Krystyną Czubówną (TAAAK!!!) Wszystko to dzięki zaufaniu, jakim obdarzył mnie Adam. Zechciejcie zatem Wy obdarzyć mnie zaufaniem, bo to dobre i piękne. (…) (źródło: facebook.com)


My również zachęcamy do wsparcia publikacji.
Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Koncert Staroroczny Teatru Piosenki Młyn 

WIADOMOŚCI – Kolejna nagroda dla Młynarzy 

WIADOMOŚCI – Teatr Piosenki Młyn w Radio Lublin i na Zamku Lubelskim