Pomóżmy 64-letniej pani Marioli z Hrubieszowa!

Pani Mariola, kiedy miała 3 latka, zachorowała na chorobę Heinego-Medina i to jej kalectwo trwa do dzisiaj, bowiem porusza się tylko o lasce. Życie pisało jej różne scenariusze, ale jakoś sobie radziła, gdzie mogła to dorabiała i nigdy nie prosiła nikogo o pomoc.

Reklamy

Jednak przyszedł taki moment w jej życiu, że bez pomocy dobrych ludzi, po prostu sobie nie poradzi.

Problem polega na tym, że pani Mariola mieszka na obrzeżach Hrubieszowa i porusza się do lekarza, kościoła, po zakupy tylko samochodem, który z dnia na dzień przestaje jeździć, bo jest stary, w dodatku po dwóch wypadkach.

Pech chciał, że w ubiegłym roku zmarł jej mąż i zostały długi do spłacenia – komornik zabiera część emerytury pani Marioli i nie ma żadnej możliwości, na kupno nowego samochodu.

Bardzo długo nie mogła się przemóc, żeby poprosić kogoś o pomoc, jednak strach o swoją przyszłość i godne życie wzięły górę.

Pani Mariola ma niewładną prawą nogę i samochód musi mieć automatyczną skrzynię biegów, w tym swoim starym samochodzie ma zamontowaną specjalną rączkę dla inwalidów.

Może ktoś z państwa będzie sobie zmieniał samochód na lepszy model, albo posiada dużo samochodów w jeszcze dobrym stanie i chciałby oddać samotnej niepełnosprawnej kobiecie z Hrubieszowa?

Pani Marioli samochód jest potrzebny do codziennej egzystencji jak powietrze!

Jeżeli ktoś z państwa chciałby pomóc pani Marioli w tej kwestii, to proszę o kontakt – tel. 601 341 445.

Danuta Muzyczka

Zobacz też:

Danuta Muzyczka zgłoszona do tytułu Dobroczyńca Roku

Danuta Muzyczka zgłoszona do tytułu Dobroczyńca Roku


LubieHrubie na Instagramie