Pomysł na praktyczny prezent na chrzest

Chrzest to niezwykle ważne wydarzenie dla całej rodziny dziecka. Młody człowiek symbolicznie jest wcielany do wspólnoty wiernych, a rodzice przysięgają wychować go w wierze katolickiej. Zaproszeni na tę uroczystość goście często stają przed trudnym pytaniem – jaki prezent na chrzest wybrać, tak, aby był jednocześnie użytecznym przedmiotem, który wesprze rodziców w codziennej opiece nad maluszkiem, jak i długoletnią pamiątką, która będzie przypominać dorastającemu dziecku o tym ważnym wydarzeniu? Na szczęście, nie trzeba wybierać między tymi dwoma kategoriami – podpowiadamy, jaki prezent na chrzest wybrać, aby sprawić radość zarówno rodzicom, jak i maluszkowi.

Miś – najlepszy przyjaciel malucha

Małe dzieci uwielbiają się przytulać – nie zawsze jednak rodzic, czy opiekun jest w stanie poświęcać im każdą wolną chwilę. W tej sytuacji z pomocą przychodzą kocyki, misie, czy poduszeczki, którymi można otulić maluszka i sprawić, że będzie czuł się spokojnie i bezpiecznie. Bez wątpienia miękki miś stanie się najlepszym przyjacielem dziecka przez długie lata, a kocyk świetnie sprawdzi się zarówno jako element pościeli, okrycie w czasie zimowych spacerów, czy miękkie zabezpieczenie różnych powierzchni. Warto wykonać na tych produktach indywidualny haft, który jest trwałą i estetyczną formą ozdoby artykułów tekstylnych. Uroczy napis na brzuszku misia, czy imię dziecka na kocyku sprawi, że codzienne, użyteczne przedmioty nabiorą wyjątkowego i pamiątkowego charakteru i będą towarzyszyć dorastającemu dziecku na jego drodze. Na stronie alechrzest.pl w zakładce tekstylia znajdą państwo duży wybór kocy, misiów, czy ręczniczków z możliwością personalizacji. Dzięki prostemu i intuicyjnemu edytorowi, w prosty sposób zaprojektują państwo swój wymarzony wzór.

Sztućce z grawerunkiem

Sztućce to praktyczny przedmiot, który jest potrzebny niemal w każdym domu – szczególnie w przypadku towarzystwa malucha, dla którego gubienie rzeczy i burzenie porządku jest świetną zabawą. W momencie, kiedy dziecko zaczyna jeść stałe pokarmy, należy dobrać rozmiar i materiał sztućców do jego potrzeb. Dobrym pomysłem na prezent na chrzest są personalizowane sztućce z wygrawerowanym imieniem dziecka. Dzięki nim, dziecko będzie miało poczucie wyjątkowości i z dumą będzie ich używało, a rodzice nie będą mieli problemu z wyszukiwaniem odpowiednich sztućców dla malucha. Bezpieczne dla dzieci, personalizowane sztućce z najwyższej jakości grawerunkiem laserowym również znajdą państwo na stronie alechrzest.pl, w zakładce sztućce

 Te, i wiele innych pomysłów na wyjątkowy prezent na chrzest znajdą państwo na stronie https://alechrzest.pl/.

­

tekst i fot. mat. partnera