Postanowienie na Nowy Rok – zadbaj o swój wzrok z Okularium

Dla większości z nas Nowy Rok to czas zmian i nowych postanowień. Nie zawsze są one realizowane, przez co blakną i ulatują z naszej pamięci. Zazwyczaj dotyczą one naszego zdrowia i wykonywania regularnych badań profilaktycznych. Chociaż wiemy, jak ważna jest profilaktyka, to mimo wszystko sprawy zdrowotne zawsze odkładamy „na potem”. Ten rok zacznijmy inaczej i już teraz zróbmy coś dla swojego zdrowia. Zacznijmy od wzroku i zapiszmy się na bezpłatne badanie wzroku do salonu optycznego Okularium.

Reklamy

 

Zwlekanie z pójściem na badanie wzroku zazwyczaj usprawiedliwiamy brakiem czasu, nadmiarem obowiązków, aż wreszcie długimi kolejkami do specjalisty. Cała procedura może być jednak prostsza i szybsza. W trosce o dobry wzrok mieszkańców Hrubieszowai okolic, renomowana sieć salonów optycznych Okularium, zaprasza na bezpłatne badanie wzroku pod kątem doboru okularów korekcyjnych. Zgodnie z zaleceniami specjalistów, każda dorosła osoba powinna powtarzać je minimum co dwa lata.

Każde badanie wykonywane jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta i trwa ok. 30 min. Wykonują je wykwalifikowani specjaliści optometryści lub refrakcjoniści przy użyciu zaawansowanych technik i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Badanie to pozwala na ustalenie wady wzroku oraz dobranie optymalnej korekcji okularowej.

Mieszkańcy Hrubieszowajuż wielokrotnie mieli okazję przekonać się, że funkcjonujący w naszym mieście salon optyczny Okularium, aktywnie działa na rzecz wzrostu naszej świadomości w kontekście wad wzroku, ich korygowania oraz istoty regularnych badań.

Dlatego w tym roku nie odkładaj postanowień noworocznych na kolejny dzień, miesiąc czy nawet rok, ale już teraz zadzwoń do Okularium i umów się na bezpłatne badanie wzroku!

W imieniu załogi sieci salonów Okularium gorąco zapraszamy.

 

Salon Okularium

Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

tel. (84) 618 31 92