Powitanie jesieni przez Ośrodek Specjalny

Uczniowie szkoły podstawowej oraz zespołów rewalidacyjno – wychowawczych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Hrubieszowie udali się na uroczyste Powitanie Jesieni.

Reklamy

Dzięki uprzejmości pani Doroty Małeckiej spotkanie z jesienią odbyło się w świetlicy  w Teptiukowie. Pani Dorota przygotowała dzieciom moc atrakcji. Uczniowie przeprawili się przez most na zielona wyspę, zwiedzili posiadłość pana Tadeusza Lulki, posłuchali o pasji i ogromie pracy włożonej w ukształtowanie terenu przeznaczonego do rekreacji.

Po powrocie z wędrówki w świetlicy czekało już ognisko z pieczonymi ziemniakami i pyszną kiełbaską.

Reklamy

Po poczęstunku dzieci uczestniczyły w quizach, grach i zabawach, w których królowały atrybuty jesieni. Za udział w zabawach dzieci otrzymały pyszne nagrody między innymi słodziutkie jabłka podarowane przez  pana Zdzisława Szczęka.

Serdecznie dziękujemy pani Dorocie Małeckiej za przemiłe przyjęcie, panu Tadeuszowi Lulce za podzielenie się swoja pasją, panu Tomaszowi Kazanowi za bezpłatny transport oraz panu Adamowi Kurantowiczowi  i panu Piotrowi Gietce za pyszności na wspólne świętowanie przy ognisku.

 

SOSW