Pożegnanie komendanta hrubieszowskiej Policji

Dzisiaj, w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego pożegnano odchodzącego na emeryturę Komendanta hrubieszowskiej Policji – mł. insp. Grzegorza Pietrasiaka.

Reklamy

 

W uroczystości udział wzięli zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radek Bąchór, kadra kierownicza jednostki, pracownicy mundurowi oraz cywilni, jak również zaproszeni goście – przedstawiciele samorządu, służb mundurowych, sądu i prokuratury.

Podczas uroczystej zbiórki nastąpiło pożegnanie ze sztandarem oraz zdanie stanowiska przez odchodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorza Pietrasiaka. Odczytano również rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie dla mł. insp. Ryszarda Wasiaka.

Reklamy

W dalszej części uroczystości głos zabrał zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radek Bąchór oraz zaproszeni goście dziękując mł. insp. Grzegorzowi Pietrasiakowi za 30 lat pracy w szeregach Policji. Wszyscy podkreślali, że Komendant powierzone obowiązki wykonywał wzorowo i profesjonalnie, osobiście angażował się w codzienne zadania i nowe wyzwania, wykazywał się doświadczeniem, zrozumieniem oraz szacunkiem do podwładnych.

 

info i fot.: KPP Hrubieszów