Pożegnanie kpt. Piotra Kaniowskiego

12 grudnia 2012 roku w Sali Tradycji 2 w obecności żołnierzy i pracowników wojska Dowódca 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego płk Piotr BIENIEK pożegnał odchodzącego tego dnia kpt. Piotra KANIOWSKIEGO.

Reklamy

Odchodzący oficer w 2 pr pełnił służbę w logistyce, a następnie w sekcji wychowawczej pułku. Kpt. Piotr KANIOWSKI został wyznaczony rozkazem wyższych przełożonych na stanowisko w Dowództwie Wojsk Lądowych. W trakcie wieloletniej służby w pułku dał się poznać jako wybitny specjalista na zajmowanych stanowiskach. Zawsze oddany w służbie dla dobra Naszej Ojczyzny. 
   

Uroczystą zbiórkę poprowadził szef sztabu ppłk Wiesław TELACKI. Dowódca przedstawił przebieg służby odchodzącego oficera, a następnie głos zabrał Pan kpt. Piotr KANIOWSKI, który podziękował wszystkim zgromadzonym za wspólną służbę i pracę, a w szczególności współpracownikom z pionu logistyki, z którymi był najbardziej zżyty. Dało się zauważyć wzruszenie w głosie Pana kpt. KANIOWSKIEGO, co może świadczyć tylko o tym, że żal mu opuszczać tak dobrą jednostkę.
   

Reklamy

Na koniec były uściski i wspólne zdjęcia oraz wpis do Księgi Pamiątkowej pułku. Pan Pułkownik w imieniu całego stanu osobowego życzył odchodzącemu oficerowi dużo zdrowia i pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów w dalszej służbie dla dobra Naszej Ojczyzny.