Poznawali tajniki przyrody, pokonywali swoje słabości… Wyprawa do lasu 2019

W dniach 16.06.2019 – 18.06.2019 Fundacja Czasoprzestrzeń wspólnie z ZHP Hufiec Hrubieszów realizowała projekt o nazwie „Wyprawa do lasu 2019”. Głównym punktem projektu był trzydniowy biwak pod namiotami w Lasku Czumowskim.

Reklamy

 

Przez trzy dni grupa 30 osób z Gminy i Miasta Hrubieszów poznawała tajniki przyrody oraz pokonywała swoje słabości. Wspólne nocowanie w namiocie, ognisko i zajęcia okazały się strzałem w dziesiątkę. Jakoś nikt nie wspominał o braku telefonów czy komputerów.

W trakcie biwaku swój chrzest bojowy przechodziła młoda instruktorska kadra Hufca Hrubieszów: Ola . Klaudia, Ola, Janek i Zuzia. A ognisko stało się podsumowaniem całorocznej pracy Hufca ZHP.

Reklamy

Biwak jest także dowodem na to, że mamy Przyjaciół na których możemy liczyć otrzymując wsparcie. Dziękujemy Wójtowi Gminy Hrubieszów Panu Tomaszowi Zającowi, Gminnemu Zakładowi Usług Komunalnych w Świerszczowie, Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Teptiukowie i Koble, Strażnikom Granicznym z Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie.

Mamy nadzieję, że projekt „Wyprawa do lasu” będzie kontynuowany już wkrótce.

Fundacja Czasoprzestrzeń

 

(info i fot. FC)