Pożyczki bez zaświadczeń i bez BIK

Pożyczki bez zaświadczeń i bez BIK to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają zdolności kredytowej. Dzięki takiej opcji, nie musimy obawiać się trudności w udzieleniu pomocy finansowej. Wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków, aby w szybki sposób uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel.

Reklamy

Dla kogo są przeznaczone pożyczki bez BIK i bez zaświadczeń?

Jak wiadomo, aby otrzymać wsparcie finansowe z banku, konieczne jest spełnienie dosyć surowych wymogów. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku zobowiązań udzielanych przez firmy pożyczkowe. W takich punktach możemy ubiegać się o pomoc nawet, jeśli nie mamy odpowiedniej zdolności kredytowej. Nie jest wymagane przy tym osiąganie wysokich dochodów w oparciu o umowę o pracę, ani posiadanie dobrej historii w BIK. Nie ma również konieczności dostarczania zaświadczeń od pracodawcy, ani innych dokumentów potwierdzających dochód. Wystarczy wypełnienie wniosku i umieszczenie w nim informacji o wysokości dochodów, które muszą umożliwiać spłatę raty. Dlatego też pożyczki bez BIK i zaświadczeń przeznaczone są dla każdej osoby pełnoletniej, która pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki.

Warunki, jakie musimy spełnić, by dostać pożyczkę to:

— Pełnoletność lub 21 r.ż. w zależności od oferty;

— Polskie obywatelstwo;

— Zamieszkanie na terenie Polski;

— Ważny dokument tożsamości;

— Regularny dochód.

Jak wnioskować o pożyczkę bez BIK i zaświadczeń?

Zobowiązania bez BIK to tak naprawdę pożyczki na dowód, które udzielane są głównie w oparciu o dane z naszego dokumentu tożsamości. Musimy więc wypełnić krótki wniosek online, wpisując w nim dane osobowe i informacje z dowodu, czyli serię oraz numer. Niezbędny jest też adres zamieszkania i wysokość dochodów oraz ich źródło, przy czym nie musimy ich potwierdzać. Niezbędne okazuje się przejście procesu weryfikacji tożsamości. W tym celu udajemy się do punktu parabanku, aby potwierdzić dane za okazaniem dowodu, lub też przelewamy symboliczną kwotę na podane konto bankowe.

­

(tekst i fot. mat. partnera)